Сьогодні в арсеналі любительок макіяжу є просто величезна кількість різних засобів, різноманітність в магазинах декоративної косметики просто вражає уяву. Тональний крем, рум'яна, тіні, туш, помада - саме так до недавнього часу виглядав базовий набір косметики. Але зараз все стало зовсім по-іншому. Сьогодні до цієї «чудової п'ятірки» приєдналися ще кілька мейкап-засобів, які перекочували з б'юті-кейсів професійних візажистів в косметички звичайних дівчат, це різні коректори і скульптори, хайлайтери, безліч різновидів праймером і безліч криють тональних засобів - серед них і консилер.

Консилер, незважаючи на свою нинішню популярність, все ж залишається досить загадковим косметичним продуктом для багатьох дівчат. І ми розповімо вам, як же правильно ним користуватися.

Рідкий консилер: що він собою являє?

Рідкий консилер - це рідка, досить сильно пігментована текстура, що випускається в самих різних форм-факторах: флаконах з помпою, тюбиках, невеликих флаконах зі спонжем. Як правило, в консілера присутні, заодно і доглядають компоненти: адже це засіб призначений, перш за все, для маскування кіл, зморшок, мішків під очима.

Як же правильно користуватися рідким консілером?

  1. Шкіра в зоні під очима, як правило, більш суха, крім цього, на ній набагато частіше утворюються зморшки, тому, щоб консилер щоб канавка в дрібні зморшки, перед його нанесенням використовуйте крем для очей і дайте йому як слід вбратися, промокніть надлишки серветкою. Виберіть той, у якого є світловідбиваючі пігменти, щоб додатково освітлити потрібну область. Непогано, якщо в складі цього крему також буде вітамін Е, який відповідає за освітлюючий ефект, заодно саме він сприяє належному зволоженню шкіри. Наносити на "голу" шкіру консилер ні в якому разі не потрібно.
  2. Щоб засіб на забивалися в дрібні зморшки під очима, можете використовувати ще один трюк: перед нанесенням змішайте його з праймером або легкої сироваткою, яку зазвичай використовуєте. В такому випадку, рівень пигментированности консілера може досить відчутно знизитися, але при цьому, ви будете впевнені в тому, що нові зморшки НЕ будуть спровоковані.
  3. Перш ніж наносити рідкий консилер на зону навколо очей, як слід очистіть обличчя і нанесіть зволожуючий крем. Можливо, вам знадобиться додатковий засіб демакіяжу (наприклад, мицеллярная вода), щоб прибрати сліди минулого варіанту макіяжу - наприклад, залишки туші. Не забувайте про те, що міцелярно воду потрібно обов'язково змивати звичайної проточною водою, так як вона провокує сухість шкіри.
  4. Одна з найпоширеніших помилок при використанні консілера полягає в тому, що його завдають під тональний крем, деякі і зовсім не користуються тональним кремом, а лише консілером соло. Вступати потрібно рівно навпаки. Спочатку розподіліть по обличчю тональний крем, а вже після наносите консилер. Якщо ви користуєтеся щільним тональним засобом, краще взагалі не завдавати його на ті зони, на яких збираєтеся використовувати консилер (наприклад, під очима). Якщо ж легким, то наносите засіб і під очі, а вже зверху - консилер. Таким чином, шар пігментованого консілера буде менше і шкіра буде сушитися набагато менше.
  5. Коли вибираєте консилер, обов'язково співвідносити його відтінок з відтінком вашого основного тонального засобу. Консилер повинен бути на тон світліше.
  6. Наносите консилер не тільки на область кіл під очима, але як би "трикутником", щоб засіб не концентрувалася тільки на проблемі. В іншому випадку, він її просто підкреслить. Намагайтеся розтушовувати засіб таким чином, щоб шар був максимально тонким.

Чим краще всього наносити консилер: пальцями або пензлем?

Насправді, це - справа смаку. Консилер цілком можна наносити і розтушовувати пальцем, краще - безіменним. Від тепла пальців консилер тане і наноситься досить добре. Але щільно набита кисть зі штучного ворсу, безумовно, маст-хев. Вона допомагає розподілити засіб без жодного тиску, розтушувати його максимально тонко. Ідеально підійде кисть, схожа на мініатюрну дуофібру для тональної основи. Непогано може підійти також плоска синтетична кисть. А ще можна розподіляти консилер за допомогою вологого спонжа.

Якісна кисть для консілера: де можна купити?

Правильну кисть з хорошого синтетичного ворсу для консілера, ви можете купити в асортименті інтернет-магазину Wobs - за найбільш доступною ціною!