Стреси, погана екологія, неправильне харчування, гормональні збої, жирність шкіри, - хоч з чимось з цього списку в своєму житті стикалася кожна дівчина. Все це, незмінно, веде до різних недоліків шкіри, зокрема, до висипань, акне.

 

А ще, дівчата схильні "видавлювати" прищі, хоч це і строго-настрого забороняється косметологом, так як це веде до утворення специфічних слідів на обличчі, які не так-то просто вивести. Приховати всі ці проблеми - не так-то просто, але при наявності спеціальних засобів і деякої вправності все можливо!

Як правильно приховувати акне і постакне за допомогою макіяжу?

Основна проблема полягає в тому, що колір прища можна легко "перекрити", проте, нікуди не дівається рельєф, опуклість, тому якщо висипання ще активні, зробити з цим практично нічого не можна - хіба що, активно використовувати спецзасоби для лікування. Якщо ж вийти з дому і пристойно виглядати просто необхідно, то перше, що вам потрібно зробити - всі процедури з вашого регулярного догляду, нанести зволожуючий крем, тобто - підготувати шкіру. Далі ми наносимо вирівнюючий праймер, який зіграє роль своєрідного філлера - заповнювач різних нерівностей, "ямок" постакне і злегка згладить рельєф при наявності висипань.

Далі - через тональної основи. Не потрібно накладати її занадто щільно, сучасні тональні засоби здатні володіти як легкою текстурою, так і високою покриває здатність. Добре розтушовуємо тон, коригуємо зону під очима консилером.

Далі беремо зелений коректор і пензлем, точково наносимо на запалення. Зелений колір нейтралізує почервоніння. А вже зверху наносимо коректор відповідного вам тілесного відтінку. Знову ж, ретельно розтушовуємо і зверху припудрюємо, щоб надати мейк стійкості. Подальший макіяж виконуємо за звичною вам схемою, правда, краще зробити його досить натуральним, без зайвих акцентів, наприклад, при наявності висипань, яскрава помада здатна візуально підкреслити недоліки, як і занадто яскраві очі, наприклад. Тому оформлених брів, нюдовой помади і легкої розтушовування, межреснічного стрілки і туші вам буде досить. Рум'янами варто також користуватися акуратно і вибрати нейтральний, слабопигментированние варіант. І так, на час лікування акне варто відкласти в сторону хайлайтер, це засіб виглядає виграшно на рівній шкірі, а зайві рельєфи підкреслить в найбільш невигідному для вас світлі.

Які кисті потрібні для того, щоб замаскувати акне і постакне?

 

Вам знадобиться кисть зі штучного ворсу для тону, кисті для консілера і коректора, також зі штучного ворсу і кисть для пудри з натурального ворсу. Все інше залежить від звичної вам схеми макіяжу, як мінімум вам знадобиться скошена кисть для брів, щіточка і натуральна кисть для розтушовування тіней. Всі ці кисті ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs - в прекрасній якості і по самим приємним цінами!