Незаслужено забутий модницями блиск для губ в цьому сезоні знову стрімко увірвався в список найактуальніших трендів. Насправді, у такого предмета косметики як блиск для губ дійсно надзвичайно багато переваг: він красиво, дуже соковито виглядає на губах, він неіллюзорно збільшує губ, він зволожує їх, він чудово виглядає як соло, так і зверху помади, блиски для губ можна знайти самих різних текстур і відтінків, а також вони дозволяють користуватися собою в найрізноманітніших варіантах: наприклад, глянсовий прозорий блиск можна використовувати як глянсовий топпер для макіяжу очей, щоб створити модний ефект мокрого століття. Отже, в цій статті ми б хотіли докладніше розібратися, як же все-таки вибрати ідеальний блиск для губ: якісний, красивий, соковитий, зволожуючий і приємний.

Як правильно вибрати блиск для губ?

  • В першу чергу, варто звертати увагу на відтінок. Безумовно, прозорий блиск - це маст-хев в косметичці будь-якої дівчини і він повинен бути у кожній. Але після того, як ви вже обзавелися оним, варто звернути увагу і на інші варіанти. Занадто яскраві блиски - не найкращий варіант, тут ви будете не застраховані від розтікання, якщо ви хочете яскравий колір, то ставку краще зробити на рідку помаду. Розбілені відтінки ми також не радимо вибирати: вони загрожують затікання в складки губ. В іншому ж, вибирайте відтінки відповідно до вашого кольоротипу за принципом "подібне до подібного". Текстуру вибирайте на свій смак, враховуйте, що просто глянсову найпростіше поєднувати з будь-яким макіяжем. Якщо вибираєте блиск з шіммери, звертайте увагу, щоб він не відчувався на губах, в іншому випадку, ви будете відчувати дискомфорт.
  • Текстура блиску - дуже важливий момент. Багато дівчат не люблять блиски за те, що до них липнуть волосся. Тому, якщо такий ефект для вас небажаний, протестуйте блиск спочатку на руці і переконайтеся в нелипких. Але відразу зазначимо, що найстійкіші блиски, як правило, все ж липкі. Липкість блиску можна перевірити, завдавши блиск на 2 пальця: великий і середній (або вказівний, як вам зручно). Потім пальці потрібно стиснути і повільно, не поспішаючи, роз'єднати. Якщо ви відчуєте, що потрібно долати терпку силу блиску, якщо він склеїв пальці і тягнеться за ними тягучою субстанцією, майте на увазі: точно так само буде і на губах.
  • Важливо, щоб аромат блиску був приємний для вас.
  • Обов'язково звертайте увагу на зручність аплікатора. Потрібно, щоб це був саме аплікатор, а не пензлик: на жаль, пензлики залишають розлучення на губах, нанести ними блиск рівномірно практично неможливо.
  • У блиску для губ обов'язково повинні бути присутніми зволожуючі компоненти. Масло ши, вітамін Е, гліцерин - якісь з цих інгредієнтів обов'язково повинні бути в складі, вони допоможуть захистити ваші губи від обвітрювання і відчутно зволожити їх.
  • Не слід вибирати блиск, орієнтуючись на фото в глянцевих журналах, так як на ваших губах він може виглядати зовсім по-іншому. Обов'язково вибирайте блиски тільки вживу, коли ви можете "приміряти" на себе відтінок.
  • При затестіть нанесіть блиск на руку. Пігмент повинен лягти рівномірно, без згустків і смужок. Якщо покриття буде «лисий», на губах буде те ж саме: плями пігменту в різних місцях, і потрібно буде чекати, поки блиск розподілиться сам, або акуратно допомагати йому, що вимагає часу.
  • Найгірше, що може бути в блиску для губ - це розтікання, які згодом, в макіяжі виглядають вкрай некрасиво і вкрай неохайно. Щоб зрозуміти наявність цього параметра ще в магазині, радимо вам нанести блиск на руку і походити по магазину ще протягом приблизно десяти хвилин. Якщо блиск не зрушиться з місця, то це - ваш варіант.

Як бачите, вибрати блиск для губ - це не так вже й складно, якщо підійти до цього вибору з розумом. Саме за допомогою блиску, в подальшому, ви зможете робити дійсно красиві, неперевантаженість макіяжі, які додадуть особі бажану свіжість.