Зміна іміджу - це завжди надзвичайно цікаво і хвилююче. А з усіх варіантів зміни іміджу, дівчата найчастіше вдаються до фарбування волосся. Поміняти колір волосся не так вже й важко. Але приступати до переродження іміджу потрібно коректно. Новий відтінок не повинен вибиватися із загального образу. Якщо пофарбувати волосся в невідповідний колір, то можна стати старше відразу на кілька років. Або перетворитися на сіру моль на тлі занадто яскравого кольору. Природно, такий ефект - надзвичайно небажаний. Тона фарб, які просто нам подобаються візуально, можуть бути абсолютно нам не личить. Тому новий відтінок слід підбирати так, щоб він гармонійно підійшов до зовнішності. Допоможуть в цьому кольоротипу.

Підбираємо тон фарби по цветотипу: як зробити це правильно?

Стилісти вважають, що відтінок фарби для волосся потрібно вибирати виходячи зі своїх природних даних. Створюючи модні образи, вони радять завжди орієнтуватися на свій цветотип. Тобто комбінацію натурального тону локонів, кольору очей і відтінку шкіри. Всього цветотипов 4, і названі вони в честь пір року. Визначте свій цветотип, і підібрати правильний колір волосся, який підійде до обличчя і очам, стане набагато легше.

Відтінки волосся для весняного кольоротипу: які вибрати?

Весняний кольоротип - це теплий цветотип з досить низькою контрастність. Ніяких синяво-чорних відтінків, платинових блонд. Вам варто вибирати досить теплі відтінки, наприклад медовий блонд, світлий каштан. Відтінок волосся повинен бути м'яким, щоб відтіняти вашу акварельний красу і м'які риси обличчя.

Відтінки волосся для зимового кольоротипу: які краще?

Якщо за своїм кольоротипу, ви - зима, то краще всього вибирати контрастні платинові блонди, яскраві шоколадні, каштанові, навіть чорні відтінки: вони вас оптимально прикрасять. Ці рішення підійдуть як для смаглявих "зим", так і для світлошкірих. Вирішуйте виходячи з власного рівня контрастності.

Який колір волосся вибрати для осіннього кольоротипу?

Якщо ви - класична представниця осіннього кольоротипу з оливковою шкірою, милими ластовинням і теплими карими або зеленими очима, то вам максимально підуть всілякі каштанові відтінки волосся, теплі блонди, а також всі руді відтінки - від практично червоного до світлого мідного.

Відтінки волосся для літнього кольоротипу: які підійдуть?

Якщо ви - представниця річного кольоротипу, у вас холодний відтінок шкіри, не надто сильно контрастна зовнішність, при цьому ви хочете зберегти природну красу і гармонію, вибирайте русяве відтінки, не дуже контрастні відтінки блонда, іноді, якщо ви любите контрастний макіяж, можуть підійти відтінки брюнета - шоколад і каштан. Головне, щоб ці відтінки були холодними, рижінкой і Золотінка тут будуть абсолютно ні до чого.

Як підібрати для себе відтінок волосся не спираючись на теорію цветотипов?

Ясна річ, досить часто теорія цветотипов все ж дає збій. По-перше, тому що найчастіше ви не зустрінете "чистий" цветотип, в абсолютній більшості випадків вони все-таки змішані. По-друге, тому, що сьогодні існує безліч можливостей для корекції свого кольоротипу, якщо у вас є бажання отримати якийсь конкретний відтінок волосся. Солярій, автозагар, макіяж, тональні засоби, кольорові контактні лінзи - а також багато іншого. Тому, ми можемо з упевненістю сказати, що якщо ви хочете, то ви можете фарбуватися практично в будь-який колір волосся без шкоди для власної краси: якщо скоректуєте свій цветотип досить грамотно. Якщо ж ви просто хочете зробити свою природну зовнішність більш яскравою і гармонійної, то скористайтеся нашими порадами і теорією цветотипов!