Довгі, красиві, пухнасті вії - це справжній подарунок природи, вони завжди виглядають надзвичайно красиво, це - стовідсотковий ознака краси, який робить краще абсолютно будь-яка особа. Саме тому, відповідно до маркетинговими дослідженнями, саме туш є найбільш продаваним в світі продуктом декоративної косметики. Крім цього, в останні роки стає все більш популярною процедура нарощування вій. Насправді, вона дійсно дозволяє зробити вії максимально красивими і виразними, але є нюанс: вона досить серйозно псує свої вії. Головним винуватцем того, що в результаті нарощування свої вії псуються, називають неякісний клей. Якщо взяли поганий, низькопробний склад, постраждати можуть не тільки вії, але також і очі, і ніжна шкіра повік. Роздратування з почервонінням - одне з можливих наслідків. Що стосується війок, то клей впливає не стільки на них, скільки на волосяні цибулини, порушуючи їх постачання киснем і живильними речовинами. Свої вії в таких умовах ростуть набагато повільніше, а ще стають тоншими, ламкими. Втім, туш - теж не завжди панацея, вона теж хоч і трохи, але псує вії. У цій статті ми б хотіли дати вам поради - про те, як правильно відновити вії після нарощування або використання туші для вій.

Як відновити вії після нарощування або туші?

  • По-перше, дуже важливо зняти навантаження з вій. На період відновлення, зніміть вії у майстри (важливо - не самостійно), припиніть користуватися тушшю.
  • Ви можете купити спеціальний склад, сироватку для відновлення вій. Деякі склади обіцяють приголомшливі результати і вони дійсно присутні, але майте на увазі, що вони, швидше за все, з гормональним складом, можуть викликати алергію, а також потім все повернеться на круги своя. Тому, тестувати такі речі варто дуже обережно.
  • Масляні компреси - це ідеальний засіб для відновлення і росту вій. Ви можете використовувати, наприклад, касторове масло і наносити його щовечора - на півгодини-годину. Дуже важливо після спливу цього строку промаківать вії і не лягати спати зі складом на віях: в іншому випадку, очі до ранку дуже сильно опухнуть.
  • Дуже добре для відновлення вій працюють масляні розчини вітамінів А і Е. Капайте їх прямо на щіточку для вій, а потім, наносите на вії.
  • Не забудьте пропити курс вітамінів: вони дозволять досить значно відновити вії.
  • Якщо необхідність в нанесенні туші кожен день все-таки є, то робити це потрібно дуже акуратно, в ідеалі варто використовувати туш аптечних марок. Можна також використовувати прозорі поживні гелі, які позначають вії, але не перевантажують їх і не гальмують процес відновлення.

Головне в справі відновлення вій - це регулярність і терпіння. Не забувайте робити потрібні процедури кожен день, забудьте про нарощування і про туш на період відновлення і вже через дві-три тижні ви будете винагороджені чудовим результатом. Успіху і бережіть свої вії!