0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Олівці для губ - це дуже важлива річ при нанесенні якісного макіяжу будь-якої форми і будь-якого обсягу губ. З його допомогою дівчина легко і просто може змінити форму губ, обсяг губ, приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства. Ефект зацілованих губ (даний ефект, який виникає, коли губи нафарбовані без олівця, тобто кордону змащені) був в моді не так вже й довго. Це і зрозуміло, адже губи, які підведені за допомогою олівця для губ, виглядають набагато виразніше і ефектніше. Даний олівець відразу ж став дуже популярний, тому з'явилася величезна кількість їх різновидів. У нашому інтернет магазині ви зможете знайти всі ці різновиди. Найперше, з чим потрібно визначитися - це з матеріалом, з якого виготовлений олівець.

Найбільш популярний - звичайний олівець, облямований в дерево. Так, з таким олівцем вам буде потрібно точилка, але це не такий вже і великий недолік, в порівнянні з перевагами даного олівця. Цей контурний олівець для губ дуже ніжний за своєю структурою і одночасно твердий. Він промальовує чітку межу. Довго тримається на губах. А якщо його штрихами нанести під помаду або блиск для губ, то вам буде потрібно менше приділяти увагу губам, адже їх колір буде досить-таки тривалий час стійким і насиченим. Так само існую олівці для губ, які можна віднести до таких категорій: тілесний олівець для губ, білий олівець для губ, кольоровий олівець для губ і безбарвний олівець для губ.

У кожного олівця з даних категорій свої переваги. Наприклад, білий олівець дуже популярний серед візажистів. Вони з його допомогою вміло збільшують обсяг губ. За допомогою безбарвного олівця ви можете легко уникнути такої проблеми, як розтікання блиску для губ. Так само у олівців для губ існують такі додаткові властивості, як силікон і водостійкість. Олівець з силіконовим властивістю - це універсальний олівець для губ. З його допомогою ви значно збільшите обсяг і подкорректіруете форму губ. Стійкий олівець для губ допоможе вам надовго зберегти насиченість кольору і чітку межу губ. Олівець для губ купити ви легко можете в нашому інтернет магазині.

Найширший вибір так само доповнюється широким спектром цін. У нас підібрати товар може навіть самий вибагливий покупець. Додатковим бонусом для покупця є те, що в нашому магазині представлені професійні олівці для губ. Милі дами, пам'ятайте, що хороший олівець для губ - це не розкіш, а необхідність, яку ви можете придбати в нашому інтернет магазині.

Вгору