Що таке олівцева техніка в мейк - апі?

Олівцем макіяж це справжній порятунок для тих, хто любить яскравість і стійкість. Візажисти по всьому світу давно прийшли до висновку, що поряд з іншими косметичними засобами, олівець також може служити основою будь-якого макіяжу. Використання олівця, грамотне його нанесення і тушевка зробить чарівною і урочисто прекрасної будь-яку дівчину.

Карандашная техніка в макіяжі очей грунтується на тому, щоб тушувати, як не дивно, сам олівець, а не тіні. Саме таким способом Ви зможете домогтися успішного виконання багатьох технік в макіяжі, таких, як наприклад, котяче око. Яскравість і м'якість це техніки в мейк - апі просто заворожує.

Запорука вдалої олівцевої техніки це добре підібрані кисті!

У нашому інтернет магазині представлені найрізноманітніші кисті за допомогою яких ви зможете відтворювати олівцеву техніку в макіяжі очей. Це кисті для тонких ліній, кисті для нанесення тіней і кисть для тушевки олівця.

Всі види пензликів виконані з високоякісного матеріалу, наприклад, таклона або соболя. Все розмаїття пензликів в нашому магазині втілено в шести колекціях кистей: Dark Chocolates, Smoky, White Line, Piano, Klimentina і Natural Shine. Швидше, вибирайте кисті на свій смак і Вам буде під силу макіяж будь-якої складності.