Сучасна різноманітність різного роду декоративної косметики дає дівчатам нескінченні простори для фантазії, для реалізації своєї краси і привабливості. Саме правильно підібрана декоративна косметика дозволяє оптимально підкреслити достоїнства зовнішності і приховати недоліки. Мистецтво макіяжу, звичайно ж, вимагає певного знання матчастини: купити косметику навмання і зрідка її використовувати, точно не кращий варіант. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про тон особи, про те, що в закордонному б'юті-дискурсі називається complexion. Для створення красивого тону особи сьогодні недостатньо використовувати просто один тональний крем: хоча за останні роки їх якість дійсно дуже відчутно зросла. Сьогодні існують різні праймери, фіксатори, коректори і консілери, різні види пудр, які дозволяють створити дійсно гарний тон, з дуже живим, натуральним фінішем. Сьогодні ми поговоримо про таке маст-хеве косметички як розсипчаста пудра, про основні правила її використання, про кистях для розсипчастої пудри і основні відмінності від компактних варіантів.

У чому полягають основні відмінності розсипчастої пудри від компактної?

  • Розсипчасту пудру зазвичай використовують будинку в процесі створення макіяжу. Як правило, всі розсипчасті пудри продаються у великих упаковках без дзеркала, тому їх незручно носити з собою в сумочці. З собою її носити не потрібно і для поправки макіяжу вона точно не підходить.
  • Наносити розсипчасту пудру потрібно великий пензлем, яка не йде в комплекті - як правило, вони найдорожчі з усіх варіантів. Так що, купуючи розсипчасту пудру, будьте готові до додаткових витрат! Правильна кисть для розсипчастої пудри дозволить нанести її ще більш тонко і рівно.
  • Розсипчаста пудра легше за текстурою, ніж компактна, вона не має здатність перекривати дрібні недоліки шкіри, так що служить в основному для матування і фіксації макіяжу. Компактна пудра все-таки працює на маскування, а розсипчаста - на блюр і расфокус.
  • З розсипчастою пудрою практично неможливо переборщити, тому наноситься вона рясно і пензликом, пом'якшуючи риси обличчя.
  • Якщо ви нанесли дуже багато розсипчастої пудри, просто проведіть по цій ділянці сухий чистої пензликом - і все надлишки заберуться (з компактною пудрою цей номер не пройде, адже частинки компактно пудри зчіплюються один з одним і при занадто рясному наслоении особа буде занадто перепудренним. До слова , цей ефект легко можна прибрати за допомогою термальної води).

Розсипчаста пудра: як правильно нею користуватися?

Якщо ви вирішили, що без розсипчастої пудри у вашій косметичці вже точно ніяк не обійтися, то ми дамо вам кілька простих порад.

  • По-перше, наносити розсипчасту пудру необхідно виключно пензлем. Нанесення руками або спонжем тут точно не підійде.
  • По-друге, розсипчасту пудру ви можете наносити як на все обличчя, так і виключно на Т-зону, або під очі, щоб злегка закріпити консилер.
  • По-третє, намагайтеся наносити розсипчасту пудру на вже не зовсім вологий тональний крем, адже тоді засіб схопиться плямами.

Кисть для розсипчастої пудри: якою вона має бути?

Правильно підібрана кисть для розсипчастої пудри - це дійсно запорука правильно виконаного тону особи в макіяжі. Кисть для розсипчастої пудри обов'язково повинна бути досить великою: адже найчастіше, вона наноситься як фінішний, завершальний елемент макіяж. Крім цього, важливо, щоб така кисть була виконана з натурального ворсу: штучний ворс, в даному випадку, не забезпечить вам гарного нанесення пудри і рівномірної опрацювання шкіри. Найкраще вибирати кисть у формі "факел", злегка загострену - так вона допоможе опрацювати навіть недоступні ділянки - наприклад, крила носа. Також звертайте увагу на якість кріплення: неприпустимо, щоб підстава кисті хиталося.

Якісна кисть для розсипчастої пудри: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках дійсно хорошою кисті для розсипчастої пудри, то ви зможете без проблем знайти її в асортименті інтернет-магазину Вобс. Висока якість, приємні ціни, тільки кращі натуральні матеріали: відмінний варіант як для професійних візажистів, так і для любителів!