UAH
  • RUB
  • EUR
  • USD
Офійний сайт компанії WoBs
Добавьте товары для сравнения
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кисті для олівцевої техніки, тушування олівця і відвідних ліній

У сучасному світі макіяж - це стало свого роду мистецтвом. Візажист подібно художнику постійно створює образ за допомогою косметики. Дуже велика увага завжди приділяється макіяжу очей. Це не дивно, адже для дівчини погляд дуже важливий.

Найпоширеніший вид макіяжу очей - це за допомогою олівця технікі.Карандашная техніка - це одна з найбільш дієвих технік для того, що б змінити форму очі, підкреслити всі достоїнства і підкоригувати недоліки. Спочатку ви робите форму очі за допомогою олівця, який повинен бути середньої жорсткості, а потім заповнюєте область, обведену олівцем, тінями. Що б це все виконати - вам потрібні дві пензлика. Кисть для нанесення тіней і кисть для розтушовування олівця.

Кисть, яку використовують для розтушовування олівця повинна складатися з синтетичних матеріалів, мати плоский вигляд і досить таки велику жорсткість. А ось кисть, що служить для нанесення тіней повинна бути виготовлена ​​з натурального матеріалу і бути більш м'якою. Якщо вам здається, що кисті - це не дуже важливий елемент макіяжу, то ви абсолютно помиляєтеся.

Від якості кисті залежить те, як саме ляже косметика. Якщо ви купите не якісну кисть для розтушовування олівця, то у вас не вийде належного ефекту. Олівець може погано розтушувати або змазатися в невідомому напрямку. Кисть для нанесення тіней занадто важлива тим, що дуже складно правильно і рівно, їх нанести і до того ж ще не вийти за межі, створені олівцем. Купити кисть для нанесення тіней і кисть для розтушовування олівця ви завжди можете в нашому інтернет магазині.

Якщо вам здається, що нерозумно віддавати такі великі гроші за кисті, то ми поспішаємо вас заспокоїти. У нашому магазині знаходяться як дорогі товари, так і бюджетні. Діапазон наших цін лежить в такому величезному проміжку, що підібрати потрібну для себе річ зможе і людина з низьким достатком. Якщо у вас виникли сумніви з приводу того, що якщо товар дешевий, то якість у нього теж буде не дуже хороше, то ми ще раз поспішаємо вас заспокоїти. Ми завжди в першу чергу думаємо про покупців, тому ціна ніяким чином не впливає на якість товару.

Саме тому наш інтернет магазин можна назвати лідером з продажу серед українських візажистів. Не варто економити на своєму зовнішньому вигляді, так як в сучасному світі він є основоположним фактором, по відношенню до оточуючих людей до вашої особистості.

Що з себе являє олівцева техніка?

Карандашная техніка - це далеко не найпростіша техніка в макіяжі. Суть даної її полягає в тому, що спочатку будується форма макіяжу очей з олівця, враховуючи конкретну форму очей, а потім на цю форму додаються кольору за допомогою тіней. Крім цього, кремова текстура олівця закріплюється пудровий текстурою тіней, що забезпечує макіяжу максимальну стійкість. Олівець важливо використовувати з м'якою, жирною текстурою, яка просто розтушовується і не "схоплюється" самостійно. Дуже добре підходять так звані олівці-кайалом, їх легко можна знайти, в тому числі, в мас-маркеті.

Як правильно вибрати кисті для олівцевої техніки?

Вам необхідно два типи кистей: мініатюрні кисті з синтетичного ворсу для розтушовування кордонів олівця форми, а також кисті з натурального ворсу для нанесення і розтушовування тіней. Головне в олівцевої техніці - це неспішність, знання форм, гармонії і анатомії, а також ретельна розтушовування, тому кистей вам знадобиться багато.

Немає товарів

Вгору
,