0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Кисті для нанесення і розтушовування тіней

Кисті для тіней є невід'ємною частиною в наборі будь-якого візажиста. Візажист подібний художнику, який творить свої шедеври на людях, створюючи різні красиві образи. Погляд - це саме зачаровує, що є у дівчини, а тіні один з головних інструментів для його оформлення. Але що б тіні лягли правильно і добре розтушувати, надаючи вашому погляду якоїсь таємничості і загадковості, вам потрібна якісна кисть для нанесення тіней і кисть для розтушовування тіней.

Кисті для нанесення і розтушовування тіней діляться на натуральні і синтетичні, а так же кисті можуть бути різних форм і з різних матеріалів.

Кисті для нанесення тіней зазвичай мають плоску форму і складаються з натурального ворсу соболя або з таклона - високоякісного синтетичного волокна. Кисті для розтушовування тіней зазвичай виробляють з натурального ворсу білки, кози, поні, соболя і синтетики.

Залежно від матеріалу кисті працюють по різному. Натуральним ворсом зазвичай наносять сухі препаратами, синтетика може працювати як з сухими, жирними і кремовими текстурами. Ще однією перевагою синтетичних кистей є те що вони гіпоалергенні і значно краще чиститься і дезінфікуються.

Залежно від складу натуральні і синтетичні кисті дають різний ефект в роботі з тінями.

У нашому інтернет магазині Ви зможете підібрати кисті на будь-який смак. Купити кисті для нанесення тіней Ви можете в нашому інтернет магазині. Доставка в будь-яку точку світу!

Вгору