UAH
  • RUB
  • EUR
  • USD
Офійний сайт компанії WoBs
Добавьте товары для сравнения
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кисті для тіней

Сортування:
за популярністю за каталогом спочатку дешевше

Кисті для тіней є невід'ємною частиною в наборі будь-якого візажиста. Візажист подібний художнику, який творить свої шедеври на людях, створюючи різні красиві образи. Погляд - це саме зачаровує, що є у дівчини, а тіні один з головних інструментів для його оформлення. Але що б тіні лягли правильно і добре розтушувати, надаючи вашому погляду якоїсь таємничості і загадковості, вам потрібна якісна кисть для нанесення тіней і кисть для розтушовування тіней.

Кисті для нанесення і розтушовування тіней діляться на натуральні і синтетичні, а так же кисті можуть бути різних форм і з різних матеріалів.

Кисті для нанесення тіней зазвичай мають плоску форму і складаються з натурального ворсу соболя або з таклона - високоякісного синтетичного волокна. Кисті для розтушовування тіней зазвичай виробляють з натурального ворсу білки, кози, поні, соболя і синтетики.

Залежно від матеріалу кисті працюють по різному. Натуральним ворсом зазвичай наносять сухі препаратами, синтетика може працювати як з сухими, жирними і кремовими текстурами. Ще однією перевагою синтетичних кистей є те що вони гіпоалергенні і значно краще чиститься і дезінфікуються.

Залежно від складу натуральні і синтетичні кисті дають різний ефект в роботі з тінями.

У нашому інтернет магазині Ви зможете підібрати кисті на будь-який смак. Купити кисті для нанесення тіней Ви можете в нашому інтернет магазині. Доставка в будь-яку точку світу!

Як правильно вибирати кисті для розтушовування тіней?

По-перше, ми дуже радимо вам придбати не одну кисть для розтушовування тіней, а як мінімум дві - різних розмірів і форм. Кисті більшого розміру сприяють більш тонкої розтушовування, кисті поменше - більш точному нанесенню. Тому для створення красивого макіяжу не обійтися без кількох варіантів.

Синтетичні кисті або натуральні: які краще вибрати?

Бажано, щоб у вашому косметичному арсеналі присутні всі варіанти: це допоможе вам зробити ваш макіяж більш різноманітним. Враховуйте, що кисті з натурального ворсу краще підходять для нанесення і розтушовування пудрових тіней, а синтетичні - для кремових і рідких. І саме від цього варто відштовхуватися в процесі вибору. Ще один важливий елемент - кисть-бочонок для створення макіяжу смокі-айз.

Які форми кистей для макіяжу очей є найбільш універсальними?

Бажано, щоб у вас були присутні хоча б дві кисті для розтушовування тіней форми факела (злегка загостреною), пару кистей для нанесення тіней, а також кисть-олівець, за допомогою якої можна розставляти акценти, або ж малювати красиві розтушовані стрілки.

Вгору
,