0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Віялові кисті, гребінці, йоржі

У кожній дівчині в косметичці повинен лежати певний набір кистей. Без якісних пензликів ви не зможете нанести макіяж. Точніше, ви його нанесете, але не досягнете належного ефекту. За допомогою макіяжу ми намагаємося підкреслити свої достоїнства, приховати недоліки, підкоригувати щось. Без хорошого професійного набору кистей у вас цього не вийде. Минув той час, коли в моді були тоненькі брівки. Тепер все намагаються зробити собі ширшу форму. Для цього існує багато різних косметичних засобів.

Олівці для брів, тіні для брів, туш для брів. Але що б ви не вирішили використовувати, вам слід почати з простого розчісування ваших брів. Для цього існує гребінець для брів або, як її ще називають, щіточка для брів. Так само ця щіточка вам може допомогти з розчісуванням вій. Адже перед тим, як почати їх фарбувати, їх так само варто привести в порядок. Щітка для брів або гребінець для вій повинні бути середньої жорсткості. Не варто випускати таку важливу річ зі своєї уваги. Так само вам знадобиться металева гребінець для вій.

У кожної дівчини бувала така ситуація, коли вії дуже сильно склеїлися після нанесення туші. Не варто поспішати вмиватися в таких випадках. Це легко можна виправити за допомогою цієї гребінця. Так само варто застосувати металеву кисть перед нанесенням туші для вій. Тоді ваші вії будуть виглядати охайно і одночасно вони будуть пухнастими. Для перерахованих вище цілей так само підійде і дерев'яна гребінець для вій.

Напевно, у кожної дівчини траплявся казус, коли вона повністю завдала макіяж, а тіні трохи обсипалися, та й пудру аж надто помітно. Для таких випадків існує віялова кисть для макіяжу. З її допомогою ви зможете усунути всі залишки сухих косметичних засобів, таких як рум'яна, пудра або тіні. Слід уважно ставитися до її вибору. Занадто жорстка кисть може пошкодити ваш щойно створений make up. Кисть віялова буде відмінним помічником для того, що б завершити свій макіяж.

Всі перераховані вище кисті ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Наша цінова політика лежить в такому великому діапазоні, що навіть людина з маленьким достатком зможе дозволити собі цю покупку. Не варто переживати з приводу якості товару, тому що в рядах нашого магазину надано все тільки найкращої якості. Саме тому більшість українських візажистів беруть необхідні матеріали в нашому магазині. Доставка діє в будь-яке місто України.

Вгору