Сучасна різноманітність засобів для макіяжу просто вражає: косметика на сучасному ринку представлена ​​абсолютно на будь-який смак і гаманець і, навіть володіючи досить скромними засобами, можна запросто дозволити собі бути красивою. Тренди в макіяжної світі досить мінливі, але сьогодні можна сказати точно: все те, що раніше можна було зустріти хіба що в кейсах професійних візажистів, зараз є в косметичка звичайних дівчат. Зокрема, це стосується популярних нині коштів в кремових текстурах: рум'ян, бронзеров, хайлайтеров, коректорів. Що ж краще, в результаті, кремові текстури або пудові?

Кремові або пудрові текстури в макіяжі: що краще вибрати?

Як у кремових, так і у пудрових текстур в макіяжі є як свої переваги, так і свої недоліки. Наприклад, пудровие кошти точно не підходять для дуже сухої шкіри: вони тільки будуть сушити її. Точно так же, кремові текстури навряд чи підійдуть для жирної шкіри. А ось власниці нормального типу шкіри і змішаного, можуть цілком використовувати і те, і інше: і навіть комбінувати обидва типи засобів в одному макіяжі. Звичайно ж, існують свої правила комбінування різних текстур в макіяжі: якщо їх не дотримуватися, постраждає як краса, так і стійкість. Якщо спочатку нанести пудру, а поверх неї тон або коректор, то кошти можуть не злитися з шкірою або тон нерівно ляже на неї. Тому попередньо використовуйте кремові засоби (зволоження, тон, консилер, кремовий хайлайтер і коректор, кремові рум'яна) і тільки після цього закріплюйте їх сухими (пудра, рум'яна, бронзер, хайлайтер). У зворотному напрямку це правило не працює. Звичайно ж, ви можете зовсім закріплювати кремові текстури пудровим: і в багатьох випадках, їх стійкість дозволяє так робити.

Існує кілька правил використання різних текстур в одному макіяжі, дотримуючись яких можна отримати відмінний результат. По-перше, не варто наносити кремоподібні продукти на припудрену шкіру: косметика просто піде некрасивими плямами, які неможливо буде розтушувати.

Ця рада слід дотримуватися в будь-яких комбінаціях, а саме:

  • не завдавати тональний крем / коректор / консилер на припудрену шкіру;
  • не завдавати кремові рум'яна на припудрену шкіру;
  • не завдавати кремовий хайлайтер на припудрену шкіру;

При цьому правило № 1 прекрасно працює в зворотному напрямку - пудра закріплює кремові продукти на шкірі. Сміливо припудрюйте після нанесення тонального підстави, рум'ян і хайлайтера.

Правильне нанесення кремових текстур, також надзвичайно важливо. По-перше, використовувати їх потрібно тільки в тандемі з правильно підібраними кистями з синтетичного ворсу, - кисті з натурального ворсу занадто сильно вбирають в себе продукт, а також не можуть правильно розтушувати таку косметику. Також добре для цієї мети підійдуть вологі спонж. Не потрібно занадто сильно тиснути на кисті при нанесенні: якщо ви розтушовувала, наприклад, кремові рум'яна, зверху на тональний засіб, дуже важливо, при цьому, не змазати попередній шар.

Ці правила можна застосовувати не тільки при здійсненні макіяжу особи, а й, наприклад, при створенні макіяжу губ. Щоб помада трималася довше, припудріть губи через паперову серветку. Після цього ви можете нанести ще один шар помади: таким чином, макіяж губ стане дійсно надзвичайно стійким і помада протримається у вас запросто близько дванадцятої години.

Кремові текстури, крім усього іншого, це знахідка для створення нюд-макіяжу. Вони можуть розтушовуватися в нуль, забезпечують дійсно прозоре, натуральне покриття, вони ніколи не виглядають на обличчі надлишком макіяжу.

В цілому, не варто вибирати якийсь один тип засобів: при сучасному розмаїтті, скоріше, важливо пробувати різні нові продукти, не боятися експериментувати, при цьому, виконувати макіяж правильно, з використанням ретельно і грамотно підібраних інструментів. А якісні кисті для кремових текстур ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс. Приємні ціни, великий вибір, тільки найвищу якість, постійно оновлювані колекції, - все це ви знайдете у нас!