Ми переконані: красивою можна бути в абсолютно будь-якому віці. Досягнення сучасної косметології дозволяють максимально довго підтримувати стан шкіри відмінним, а декоративна косметика - додатково підкреслить красу. І, звичайно ж, у віці 60+ теж може бути своя принадність. За 60 років нашого життя, безумовно, шкіра встигає дуже сильно змінитися. І якщо чоловікам залишається тільки покірно змиритися з новими особливостями свого обличчя, то для жінок придумали ряд хитрощів, які допоможуть «скинути» 10, а то і всі 20 років.

Макіяж для жінок 60+: що потрібно знати?

Звичайно ж, ознаки старіння вже дають про себе знати в цьому віці. Ступінь ознак залежить від спадковості, способу життя і догляду, головним чином. Серед основних проблем, на які скаржаться жінки після 60 років, - мішки під очима, дрібні зморшки навколо очей і губ, «поплив» контур обличчя і тьмяний колір шкіри. Вік також можуть видавати носогубні складки, загальний стан шкіри обличчя і шиї і міжбрівна складка. І все це цілком можна згладити за допомогою макіяжу.

Особливості, з якими стикаються жінки старше 60, краще враховувати при виборі не тільки техніки макіяжу, а й самих б'юті-засобів.

  1. Так, наприклад, краще віддати перевагу тональним засобам теплих відтінків - шкіра буде виглядати свіжою і відпочила.
  2. А для макіяжу очей краще підійдуть сатинові тіні, так як кошти з шіммери можуть ще більше підкреслити «гусячі лапки», а ультраматовие зроблять шкіру візуально більш сухий.

Найкраще в цьому випадку, звичайно, підходить макіяж для вікової шкіри, а також ліфтинг-макіяж.

  1. Починаємо з догляду. Очищаємо шкіру самим м'яким засобом, наносимо сироватку і зволожуючий крем, даємо засобів вбратися. У цей час можна зробити легкий ліфтинг-масаж обличчя.
  2. Можна використовувати зволожуючий праймер - зі світловідбиваючими частинками і ефектом блюра.
  3. За допомогою вологого спонжа або ж кисті дуофібри наносимо на обличчя тональний засіб. Краще, якщо це буде легкий флюідний тон теплого відтінку. Радимо вам вибирати відтінок тон-в-тон вашій шкірі: так як занадто блідий тон робить обличчя втомленим, надто темний - старить.
  4. Зону навколо очей коригуємо за допомогою світлоповертального, зволожуючого консілера. Наносимо засіб подушечками пальцем так, щоб висвітлити зону під очима.
  5. Світлим кремовим або рідким коректором підсвітите область під очима, носогубні складки, область під куточками рота. Темним коректором трохи затемните область скул. Прослідкуйте, щоб вона була на рівні верхніх зубів, а не нижче - тоді ви отримаєте ліфтинг-ефект. При необхідності затемніть область під підборіддям і під склепіннями нижньої щелепи, щоб змоделювати рівний овал обличчя.
  6. Контурінгом краще не захоплюватися: запалі щоки ще точно нікого не молодили. Можна лише злегка додати світлого бронзера на вилиці. І на "яблучка" щік нанесіть освіжаючі рожеві або коралові рум'яна.
  7. Трохи сяйва можна додати у внутрішні куточки очей і під брови. Але сяйво хайлайтера має бути максимально делікатним, тому що такі засоби, в принципі, можуть відчутно підкреслювати текстуру шкіри.
  8. Растушуйте кремові засоби рухами за допомогою спонжа, починаючи зі світлих областей.
  9. Оформляємо брови. Найкраще для цього підійдуть тіні для брів і прозорий гель. Графічні брови робити не потрібно, це додасть особі різких ліній. Але хвостик брови можна злегка відвести у напрямку до скронь, брови не повинні "дивитися" вниз.
  10. У макіяжі очей точно не потрібно робити яскраві чорні стрілки. У ліфтинг-макіяжі очей краще уникати графічних елементів (лінія не буде виглядати чіткої і підкреслить нерівність століття). І чим більше розтушовування - тим краще. Тому, легкі, денні смоки - найкраще рішення. І, як вже було сказано вище, найкраще використовувати сатинові, атласні тіні, ніж ніж шіммерние або матові.
  11. Не варто боятися яскравих помад - вони дуже освіжають. Але і використовувати їх в денному макіяжі теж не варто. Знайдіть для себе нюд в напівматової або ж кремовою текстурою, які буде на тон-два більш насиченим вашого природного пігменту - і це завжди буде виглядати красиво і гармонійно. Якщо ви любите контурні олівці, то враховуйте, що олівець повинен бути підібраний точно в тон помаді - ні в якому разі не темніше.
  12. У віковому макіяжі краще використовувати не об'ємні туші, а подовжують і наносити їх всього в один-два шари. Мало що робить погляд настільки важким, як надлишок туші на віях.