Макіяж в стилі будь-якої зірки - це надзвичайно популярний напрям зараз. Практично кожна співачка або актриса володіє своїм фірмовим стилем, в тому числі - макіяжем. Сьогодні ми поговоримо трохи докладніше про макіяж популярної співачки Аріани Гранде. Це - справжній кумир багатьох підлітків, та й молоді в цілому. Її фірмовий стиль - це доведений до досконалості тон шкіри, красиву бронзову засмагу, досить чіткі брови, чітко окреслені губи з коричневою матовою помадою, а також розкішні графічні стрілки. Крім цього, фірмова зачіска Аріани - високий кінський хвіст, доповнює образ. Аріана відмінно виглядає і ретельно стежить за своєю зовнішністю. Часто можна побачити фото Аріани Гранде з ледве помітним макіяжем або зовсім без нього. Варто відзначити, що шкіра у дівчини від природи має гарний смаглявий відтінок, тому Аріана спокійно може дозволити собі легкий макіяж в світлих тонах, але ми покажемо більш "бронзовий" варіант.

Макіяж Аріани Гранде: як робити його правильно?

Для початку наносимо на обличчя праймер, добре його растушевиваем. Потім, за допомогою кисті-дуофібри наносимо на все обличчя тональний засіб, також добре розтушовуємо, щоб не залишалося ніяких смуг і розлучень. Можна додатково промокнути тон вологим спонжем. Далі коригуємо простір навколо очей за допомогою консілера, добре припудрюємо все обличчя за допомогою прозорої транспарентной пудри. За контурам особи проходимся бронзерів з досить теплим відтінком. Підкреслюємо вилиці сухим скульптором. На "яблучка" щік наносимо зовсім трохи коралових, теплих рум'ян. На вилиці наносимо золотистий, що переливається хайлайтер: це дуже важлива "фішка" в макіяжі Аріани.

Далі оформляємо брови: оформлення брів в цьому випадку має робитися за участю досить пігментованих продуктів, відмінно підійде, наприклад, помада для брів. Брови повинні бути досить графічні, "хвостик" брови повинен бути досить загостреним, його потрібно відвести у напрямку до скронь. Обов'язково добре розтушуйте початок брови. Покладіть брови спеціальної відтінку тушшю, особливо добре підійде туш для брів з фібрами. Обов'язково підкресліть нижню межу брови за допомогою консілера з пензлем: це допоможе створити більш чітку і графічність брову.

Переходимо до макіяжу очей. "Фішка" Аріани - це яскраві, графічні стрілки. Нам знадобиться хороша гелева чорна підводка. Але для початку злегка позначимо форму макіяжу. Наносимо на повіку праймер, припудрюємо його. Позначаємо складку верхньої повіки за допомогою пухнастою кисті для розтушовування і світло-коричневих матових тіней. Злегка поглиблюємо складку за допомогою більш темних тіней і кисті поменше. Потім переходимо до промальовування стрілки.

Щоб малювання стрілок йшло легше, рекомендуємо спочатку намалювати їх за допомогою олівця: з такою текстурою набагато легше виправляти будь-які огріхи. Стрілка в нашому випадку повинна бути досить довгою і досить широкою, але не "задирайте" хвостик занадто високо, при закритому положенні очі вона повинна бути практично плоскою. За товщиною вона повинна займати приблизно третину закритого верхньої повіки. Після того, як ви намалюєте стрілку за допомогою олівця, продублюйте її за допомогою підводки: вона повинна бути дуже насиченого чорного кольору. Починайте вести стрілку чітко від внутрішнього куточка ока. Щоб між лінією підводки та віями не було ніяких світлих ділянок або прогалин, не забувайте зробити межреснічного стрілку олівцем. Добре фарбуйте вії чорною тушшю, при бажанні ви також можете наклеїти накладні вії: вони в такому макіяжі виглядають дуже гармонійно. Не забудьте поставити акценти золотистим хайлайтер під брови і у внутрішні куточки очей. Підкресліть нижню повіку за допомогою невеликої кисті-олівця. Також на всю верхню повіку ви можете нанести сяючі бронзові тіні.

Макіяж губ можна виконати за допомогою бежево-коричневої матовою помади. Спочатку позначаємо контур олівцем в тон помаді, можна злегка вийти за контур в ділянках з плоским рельєфом: адже у Аріани досить великі губи. Нанесіть трохи золотистого хайлайтера на "галочку" над верхньою губою. Покрийте всю поверхню губ матовою помадою.

Все - наш макіяж готовий! Залишилося тільки зробити високий "кінський" хвіст для повного попадання в образ.

Макіяж Аріани Гранде: які кисті нам знадобляться?

Як мінімум, вам знадобиться кисть-дуофібра для тональної основи, спонж, кисть для пудри, для консілера, для контурінга, бронзера, рум'ян, хайлайтера. Крім цього, нам потрібні кисті для брів, кілька кистей для розтушовування, кисть для помади і для підводки. Все це ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс: по найбільш доступними цінами і в стабільно високій якості!