Некрасивих жінок, як відомо, не буває: абсолютно у кожної представниці прекрасної статі є своя родзинка, свій шарм, свої особливості, які можна і потрібно підкреслювати. Насправді, сучасна індустрія краси надає масу можливостей для того, щоб кожна дівчина могла підкреслити власну красу. Сьогодні ми трохи детальніше поговоримо про макіяж і не абстрактно, а про макіяж, який підходить для цілком конкретного типажу - блакитнооких блондинок. Як підкреслити тендітну, повітряну красу такої особи? Ми вам розповімо!

Макіяж для блакитнооких блондинок: покрокове керівництво

Насправді, варіантів макіяжу для блакитнооких блондинок існує досить багато і те, що ми вам зараз запропонуємо - це лише одна з безлічі варіацій.

Отже, ми маємо справу з не дуже контрастним і, найімовірніше, холодним цветотипом. Шкіра у блакитнооких блондинок найчастіше досить світла, блакитний відтінок райдужки - холодний, навіть якщо в волоссі є трохи золотистого відтінку, його цілком може підтримати трохи більше теплими відтінками тіней, наприклад. Так що, приступимо.

  • Воложимо обличчя за допомогою вашого денного крему. Наносимо на все обличчя розгладжує праймер.
  • За допомогою кисті-дуофібри наносимо на обличчя тональний засіб, що підходить вам відтінку. Важливо, щоб подтон збігався з вашим подтоном шкіри. Краще вибирати засоби з легким покриттям, максимуму - середнім, full coverage потрібно в дуже рідкісних випадках. Якщо є якісь локальні недосконалості, коригуємо їх за допомогою невеликої кисті і спеціального коректора, або ж консілера відповідного відтінку. Зону навколо очей коригуємо за допомогою злегка персикового консілера. Нам важливо підкреслити тендітну, порцелянову красу такого типажу, тому не варто занадто перевантажувати особа тоном, всі засоби потрібно добре розтушовувати, щоб не залишалося ніяких кордонів.
  • Покриваємо всі обличчя прозорою вуальной пудрою, щоб закріпити нашу основу. Така пудра повинна "блюр", бути абсолютно непомітною, але при цьому закріплювати тон. Ефекту "листкового пирога" нам не потрібно.
  • Злегка торкаємося скул пензлем з пудровим скульптором, дуже добре розтушовуємо. На "яблучка" щік наносимо напівпрозорі рожеві рум'яна: вони дуже красиво освіжають, роблять обличчя більш відпочив, добре підтримують ніжність типажу блакитноокою блондинки. На верхню частину скул наносимо легкий слабопигментированние сріблястий хайлайтер.
  • Оформляємо брови. Це - одна з найважливіших частин нашого макіяжу, адже основне завдання - зберегти витонченість, "порцелянові" образу, а надто широкі, занадто темні, занадто "скуйовджене" брови можуть в одну мить зіпсувати весь ефект. Тому ми беремо тіні для брів світлого сіро-коричневого відтінку і тонкими, короткими штрихами починаємо заповнювати брови, вибудовуючи їх форму. Брови не повинні бути занадто широкими. Початок брови растушуйте щіточкою, кінчик можна зробити більш чітким. Закріпіть отриманий результат прозорим гелем для брів.
  • Приступаємо до очей. Досить часто для блакитнооких блондинок рекомендують використовувати сині і блакитні тіні, але це все-таки не цілком коректно. Яскравий синій колір зробить очі нібито прозорими, безбарвними, блакиті й виглядає досить банально і може виглядати не найкращою відсиланням до макіяжу епохи двохтисячних. Тому беремо тіні відтінку mauve - це відтінок, в якому замішані ліловий колір, сірий і коричневий. В сумі, цей колір дає дуже природний відтінок тіні, при цьому саме цей відтінок здатний "витягати" з райдужної оболонки максимум кольору. Грубо кажучи, якщо ви оформите складку верхньої повіки цим відтінком, то ваші блакитні очі будуть блакитніше, зелені - зеленішою, карі очі також стануть більш яскравими. Тому набираємо на пухнасту кисть для розтушовування матові тіні такого відтінку і виділяємо ними складку верхньої повіки, відтягуючи колір злегка до скронь. Повторюємо растушевку, При бажанні, поглиблюємо складку за допомогою тіней трохи темніше і кисті поменше.
  • На все віко наносимо матові тіні світлого тілесного відтінку. Опрацьовуємо межреснічку за допомогою темно-коричневого олівця холодного відтінку.
  • За допомогою темно-сірих тіней малюємо невелику стрілку: вона не повинна бути занадто чіткою, графичной, що притягує до себе увагу. Нам потрібно просто ще раз злегка виділити ресничний край.
  • Фарбуємо вії подовжує чорною тушшю в два шари. Попередньо можна скористатися керлеров, щоб отримати ефект красиво підкручених вій. Під брови і у внутрішні куточки очі наносимо сяючі тіні відтінку шампанського.
  • Фарбуємо губи за допомогою нюдовой, сатиновою помади. Помада повинна мати рожевий подтон, що не бежевий. Нанести можна як прямо з стіки, так і за допомогою подушечок пальців для більш ніжного ефекту.

Все - наш макіяж готовий! Важливо використовувати для такого мейк якісну косметику і хороші кисті: саме це найчастіше грає ключову роль. Якщо конкретно, то нам знадобиться хороша кисть для тональної основи, велика кисть для пудри з натурального ворсу, кисті для рум'ян, скульптора і хайлайтера з натурального ворсу, тонка, скошена кисть для брів, кілька кистей для нанесення і розтушовування тіней. Всі ці кисті ви без особливих проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину Wobs: за найбільш привабливими цінами і в незмінно високій якості. Робити гарний макіяж з кистями від Wobs - це суцільне задоволення!