Підлітковий макіяж - це не так просто, як може здатися. Макіяж для підлітків повинен підкреслювати юність і свіжість обличчя, не робити його вульгарним, не створювати зайвих акцентів, по-максимуму підкреслювати достоїнства і приховувати можливі недоліки. Макіяж для підлітків, всупереч поширеним стереотипам, це нюд, злегка підкреслені очі, бальзамно помада і крапелька хайлайтера. Варто забути про підліткових експериментах і зробити макіяж нюд головним трендом серед підлітків: адже саме він здатний максимально оптимально підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Спробуємо розкрити особливості макіяжу для підлітків по пунктам: щоб істотно полегшити цю непросту задачу.

Макіяж для підлітків: як зробити його правильно

Правильний макіяж для підлітків повинен не виглядати яскравою плямою на юному обличчі, а по максимуму надавати впевненості своїй власниці, приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства. Макіяж важливо робити якісною косметикою: щоб тональний засіб не забивало пори, не викликало комедони і акне, щоб туш і тіні не викликали алергії, а кошти для губ були стійкими. Також важливо вкластися в хороші кисті - вони допомагають зробити красивий, акуратний макіяж навіть тим, хто в цій справі зовсім новачок, зокрема - підліткам.

Орієнтовна схема макіяжу для підлітків виглядає так: вирівнюємо тон обличчя легким відтіночним зволожуючим кремом. Їм же коригуємо зону навколо очей: консилер в такому віці не потрібен. Злегка припудрюємо особа фінішної пудрою. Якщо є акне і висипання, маскуючи їх точково, коректором - краще тим, що має антибактеріальну дію: такі дозволять загоїти висипання в максимально короткі терміни, поєднуючи в собі і колір, і догляд. На "яблучка" щік за допомогою кисті для рум'ян з натурального ворсу, наносимо світло-рожеві або персикові рум'яна. На вилицях можна розтушувати трохи кремового хайлайтера.

Приступаємо до брів: радикально коректувати форму підлітковому віці, мабуть, не варто. Досить скористатися відтіночним або прозорим гелем для брів, зачісуючи волоски наверх і фіксуючи їх в потрібному напрямку.

Для макіяжу очей в підлітковому макіяжі буде досить чорної або коричневої туші без особливих спецефектів на зразок супер-подовження або супер-обсягу. Фарбувати вії потрібно від коренів до кінчиків, торкаючись щіточкою туші до коріння вій, зигзагоподібними рухами як би прочісуючи волоски. Більше двох шарів туші наносити не потрібно: це може перевантажити погляд. Для особливих випадків можна використовувати підводку, особливо добре для неофітів підходять підводки-фломастери, а також нюдовие, нейтральні тіні в сатиновою текстурі. Тіні можна наносити за стандартною схемою, трохи виділяючи складку верхньої повіки і зовнішній куточок ока і висвітлюючи внутрішній куточок. Самі тіні повинні бути в нейтральній гамі: ідеальна розтяжка з декількох відтінків - від світлого шампань до середнього нейтрального коричневого. Сатинові тіні в даному випадку підійдуть ідеально: адже саме вони розтушовують простіше інших.

Для макіяжу підлітків оптимально використовувати напівпрозорі, бальзамно помади, або ж блиски. Яскраві матові, занадто пігментовані продукти для губ варто залишити "на потім".

Кисті, необхідні для макіяжу підлітків

Для правильного підліткового макіяжу вам знадобляться - хороша кисть для пудри з натурального ворсу, натуральна кисть для рум'ян - скругленная або скошена, а також хороші кисті для розтушовування тіней. Саме цей базовий набір допоможе створити свіжий, юний образ, підкреслити достоїнства і приховати недоліки.

Якісні кисті для макіяжу: де можна купити

Якісні кисті з як натуральних, так і синтетичних матеріалів, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину аксесуарів для макіяжу Wobs. Величезний вибір, різні форми і розміри, прийнятні ціни: все для того, щоб професіонали могли без особливого збитку для гаманця поповнити свої запаси інструментів для макіяжу, а дівчата-любителі і, в тому числі, підлітки, змогли створювати макіяж на професійному рівні. З Wobs бути красивою легко: завжди і кожен день!