WOBs
 

Макіяж був і залишається однією з головних складових щоденного образу жінки. Всі знають, що ідеальний тон шкіри і красиві брови - це основа будь-якого make-up. Але очі завжди залишаються дзеркалом душі і багато дівчат не вміють правильно підкреслити красу погляду. Акцент на очі йде абсолютно всім дівчатам і буде доречний, як у денних, так і у вечірньому макіяжі. Б'юті-тренди макіяжу очей змінюються швидше ніж ми, жінки, встигаємо їх вивчити. Smoky eyes, тіні з блискітками, пастельні відтінки, всілякі види стрілок, нарощені вії і т.д., все це ми зустрічаємо кожен день на просторах інтернету. Але як правильно зробити макіяж очей, з чого почати, багато хто не знає.

 
WOBs

Секрети ідеального макіяжу очей

макіяж очей як зробити

Як навчитися мистецтву макіяжу очей, продовжити його стійкість, як навчитися робити бездоганний, з правильними акцентами макіяж, все це важливо і потрібно знати. Але перш за все потрібно вивчити основні правила, за допомогою яких можна зробити макіяж очей бездоганним:

не використовувати тіні, які збігаються з кольором ваших очей. Так як очі будуть здаватися маленькими. Якщо у вас світлі (блакитні, сірі) очі, краще підібрати тіні персикових, золотистих, коричневих кольорів. Карооким дівчатам підійдуть відтінки зелених (смарагдових), синіх тіней;
розтушований контур і тіні, основа гарного макіяжу. Чи не розтушований контур надає вашому образу готичні мотиви і недбалість. Растушевка тіней дозволяє робити плавний перехід без зайвих чітких ліній;
стежити за формою брів. Контролювати, щоб вчасно була скоригована форма і колір брів. Від цього залежить цілісність вашого образу;
придбати правильні кисті для нанесення тіней. Адже кисть грає дуже важливу роль в м'якій і плавною розтушовуванні тіней. Допомагає уникнути в макіяжі очей чітких ліній, а також стерти, як ластиком зайві тіні.

Багато жінок цікавляться питанням "Як зробити макіяж очей правильно?", тому ми підібрали декілька важливих порад щодо вибору мейк-апу в залежності від вашого типу очей:

Витрішкуваті очі можна трохи зменшити, використавши темні матові тіні. Стрілки треба малювати акуратними тонкими лініями.
Близько посаджені очі можна візуально розвести в сторони. Для цього треба висвітлити повіки над внутрішніми куточками ока, ближче до скронь нанести темні тіні.
При нависаючих повіках треба оформити брови тонкою смужкою. Для повік взяти матові тіні, стрілки на очах треба зробити тонкими, густіше нафарбувати вії.
Глибоко посаджені очі треба візуально збільшити. Відмовтеся від косметики чорного кольору, вибравши відповідний до кольору очей тон. Нижні вії не варто фарбувати – це може візуально звузити очі та затемнити їх.
Для широко посаджених очей добре підійде техніка Smoky Eyes. Додатково можна підвести олівцем брови, подовжуючи їх біля перенісся.

І одне з найголовніших правил у будь-якому макіяжі, це - краще менше, ніж більше. Тіні потрібно наносити поступово, щоб уникнути плям під час розтушовування. Набравши тіні на пензлик надлишки струсити. Усі ці поради допоможуть вам зробити максимально акуратний і бездоганний макіяж.

Для найкращого результату варто купити кисті для макіяжу належної якості. Тому вам ідеально підійдуть наші професійні кісточки Вобс Юа: вони зручні у використанні, зроблені з високоякісних матеріалів, які не викликають подразнення шкіри та алергію, та завжди допоможуть зробити гарний мейк-ап. Творіть справжню магію та приваблюйте всіх бездоганною красою, а також  читайте у блозі WoBs про базовий набір візажиста, та створюйте неперевершені образи вже зараз!

 
WOBs

З чого ж починається макіяж очей

професійні кісточки Вобс

Макіяж очей - це свого роду вид мистецтва, який вимагає певних навичок, наявність правильних інструментів, матеріалів. Розуміючи, як, що і в якому порядку використовується, оволодівши усіма секретами, з макіяжем очей впорається навіть новачок.

З чого ж почати макіяж очей:

Правильний макіяж завжди починається з підготовки шкіри навколо очей. Прибираються темні круги і мішки під очима. Для цього потрібно використовувати консилер, який наноситься тонким шаром і розтушовується за допомогою пальців або пензлика.
Основа під макіяж. Для очей потрібно вибрати гарну основу (базу) під тіні. Завдяки базі, тіні протягом денного не будуть скочуватися і будуть більш насичено виглядати. Після нанесення основи під тіні, їй потрібно дати висохнути протягом п'яти хвилин.
Тіні. Вибір тіней залежить від типу макіяжу. Для денного макіяжу, краще вибирати більш пастельні, матові відтінки. Для вечірнього макіяжу, можна підібрати шіммерние тіні з мерехтливим, сяючим ефектом. Блиск робить погляд більш відкритим.
Зовнішній куточок ока потрібно затемнити темнішими, матовими відтінками. Біля куточка ока нанесіть більш світлі відтінки тіней. Нижню повіку потрібно підкреслити темними тінями використовуючи плоску, скошену кисть.
Наносимо основний відтінок тіней на верхню повіку. Не обов'язково використовувати багато відтінків тіней, досить нанести на віко один світлий колір, наприклад персиковий і додати трохи шіммерних тіней. Вийде гарний, перловий колір. Тіні потрібно наносити поступово, щоб уникнути плям і занадто насиченого кольору. Переходи повинні бути плавними.
Стрілки, вони можуть як прикрасити макіяж, так його і зіпсувати. Якщо ви новачок, то краще для стрілок використовувати темні відтінки тіней, їх простіше прати. Для того щоб ваш погляд не здавався важким, краще не робити товсті стрілки. Малювати стрілку потрібно ближче до лінії росту вій, поступово її збільшуючи. Стрілку можна малювати: тінями, олівцем, гелів підводками, маркером. Можна експериментувати з кольорами підводок (синього, жовтого, зеленого, блакитного відтінку).
І не забуваємо про вії. Фарбуємо їх тушшю, можна в кілька шарів. Для більш природного макіяжу, краще не фарбувати нижні вії. Це ускладнює погляд і робить ваш образ недбалим.

Щоб максимально виділити і візуально збільшити очі, потрібно використовувати світлі, сяючі відтінки тіней, м'який білий олівець на внутрішньо повіку. Під брови накласти світлий хайлайтер або перламутрові тіні світлих відтінків. Краще уникати темних тіней і темної рідкої підводки, вони надають ефект ще більше судженого століття.

Використовуючи всі ці поради, навчитися робити гарний, бездоганний макіяж очей простіше, ніж здається на перший погляд. І для цього, не обов'язково бути професійним візажистом або відвідувати дорогі курси візажу.