Мало яка жінка відрізняється настільки ж кришесносной, гармонійною красою і статусом стовідсоткової Фамм-Фаталь як Моніка Беллуччі. Сеньйора Беллуччі подобається, здається, взагалі всім: і зовсім молодим хлопцям і чоловікам в елегантному віці, більш того, неймовірно, але факт: її красу визнають навіть жінки. Спекотна італійка завжди відрізнялася не тільки бездоганним особою і красивою фігурою, але і прекрасним стилем, а також дуже грамотним підходом до макіяжу і зачіски. Власне, про це нам і хотілося б трохи детальніше поговорити в цій статті: а саме про те, як же правильно зробити макіяж як у Моніки Беллуччі або хоча б в її стилі.

Макіяж в стилі Моніки Беллуччі: як робити його правильно?

Спекотна італійка ніколи не відрізнялася занадто світлою шкірою. Тому для початку ми беремо тональний засіб, яке додасть нашій шкірі оливковий відтінок: візьміть хоча б на півтону темніше. Нанесіть на все обличчя за допомогою кисті-дуофібри і добре відкоригуйте зону навколо очей за допомогою консілера.

Моніка відрізняється правильними рисами обличчя, при цьому, вона ніколи не вживала контурінгом, рум'янами, тим більше Хайлайтер. Взагалі, голлівудська традиція макіяжу в її користуванні вкрай рідко: практично ніколи. Основний акцент зазвичай робиться на очах, рідше - на губах. Тому, для початку ми злегка подрумяним щоки і додамо маленьку краплю хайлайтера на вилиці. Контурінг регулюйте самостійно: головне не скотитися до "інстаграммності". Далі, оформляємо брови: за допомогою помадки для брів, надайте їм форму як у Моніки, закріпіть результат гелем для брів з глянцевим ефектом. Знову ж: ніяких інстабровей!

Переходимо до очей. Моніка рідко малює графічні стрілки, або ж виразні Смоукі, секрет виразності очей полягає в їх природному, Карем відтінку, а також в правильній техніці розтушовування тіней. Отже, наносимо на повіки спеціальний праймер, потім, на все віко - коричневий відтінок матових тіней середньої насиченості. Відразу ж ставимо відблиски тінями відтінку шампанського під брови (зовсім трохи), а також у внутрішні куточки очей. Прорисовуємо межреснічного простір за допомогою чорного олівця для очей: між вій не повинно залишатися ніяких зазорів. Потім, зовнішній куточок очей підкреслюємо за допомогою більш насичених коричневих тіней. Важливо брати теплі матові тіні: саме такі найчастіше використовує в своєму макіяжі Моніка. Потім, робимо невелику стрілку за допомогою чорних тіней: вона потрібна для того, щоб додати погляду глибину і виразність. Рясно фарбуємо вії тушшю: але не до появи грудочок. Тушшю також підкреслюємо і нижні вії. Намагайтеся при вибудовуванні форми макіяжу очей орієнтуватися на ту, що є у Моніки.

Фарбуємо губи: тут все досить просто, Моніка зазвичай вважає за краще вершкові помади кавових відтінків. Ніякого супер-матового фінішу або ж навпаки, глянцевого блиску, Моніка любить у всьому помірність, яка додатково підкреслює її спекотну красу.

Насправді, такий макіяж робиться досить просто і прекрасно підходить як для дня, так і для вечора. А зробити його вам допоможуть кисті від Вобс: якісні, недорогі, що роблять все розтушовування, буквально, за вас, самостійно. З нашими пензлями ви легко зможете повторити той макіяж, який робить Моніка Белуччі!