Останній дзвінок - це той захід, які буває тільки раз у житті: ви можете ще багато раз закінчувати коледжі та університети, відзначати випускні, але шкільний останній дзвоник - це той захід, який ви запам'ятаєте дійсно назавжди. У якому образі найкраще відзначити цей захід? Класичні брючні костюми, ділові сукні, і формат "темний низ-білий верх" ніхто не відміняв. Чудовим доповненням до такого дрес-коду стане красива, акуратна укладання: наприклад, високий або низький пучок, легкі локони, або ж ідеально випрямлені пасма. Макіяж на такому торжестві також обов'язковий: він допоможе зробити риси обличчя яскравіше, більш вдало виходити на фото, а також приховати можливі недоліки і максимально підкреслити достоїнства. Яскравий, химерний макіяж на святі останнього дзвінка не доречний, причому як в 11, випускному класі, так і в 9. Тому краще залишити яскраві Смоукі-айз і червоні губи на потім - та хоч би й на випускний, який все-таки має на увазі наявність вечірнього або коктейльного макіяжу. Ідеальний варіант для цього денного або навіть ранкового заходу - це добре вирівняний тон, оформлені брови, злегка підкреслені губи й очі, трохи хайлайтера і ніжний, дівочий рум'янець. Ми навчимо робити такий макіяж просто і швидко, з мінімумом зусиль і косметичних продуктів!

Макіяж на останній дзвоник: як зробити його самостійно?

За допомогою нашої покрокової інструкції, ви легко зможете зробити красивий і ніжний макіяж. Головне тут - не стільки ваші вміння, скільки вміння "відчувати" свої відтінки, а також якісна косметика і кисті.

  • Готуємо шкіру до макіяжу: ретельно очищаємо, протираємо тоніком, наносимо зволожуючий крем за типом шкіри.
  • Наносимо сяючу базу під макіяж. Вона зробить макіяж візуально більш легким, шкіру - більш світиться, допоможе тональному засобу розтушовуватися краще і триматися довше.
  • За допомогою кисті дуофібри наносимо на все обличчя тональний засіб зі ступенем покриття від легкого до середнього. Якщо є якісь недоліки, які необхідно маскувати, краще зробіть це за допомогою коректора, а не ще одного шару тонального крему.
  • Під очі нанесіть легкий світловідбиваючий консилер і розтушуйте синтетичним пензлем або просто пальцем. Відразу ж закріпіть консилер пудрою.
  • Тепер оформимо брови. У цьому макіяжі занадто сильно виділені, графічні брови зовсім ні до чого, нам потрібно створити максимально природний ефект. Злегка підкреслюємо брови олівцем, роблячи акцент на вигині. Після цього, укладаємо брови гелем або тушшю, зачісуючи волоски як би наверх. Відразу ж додайте під брови трохи хайлайтера.
  • Контурінг не дуже доречний на юному обличчі, тому ми радимо вам обійтися тільки рум'янами і хайлайтер. Наносимо ніжно-рожеві або світлі коралові рум'яна на "яблучка" щік, а на вилиці - хайлайтер відтінку шампанського. Чи не наносите дуже багато хайлайтера, щоб не "бликовать" на фотографіях. Нанесіть також трохи хайлайтера на "галочку" над верхньою губою і кінчик носа.
  • На губи наносимо прозорий блиск без шиммера, з легким ягідним відтінком: цей варіант найбільш універсальний і освіжаючий.
  • Наносимо на повіки базу під тіні, злегка припудрюємо. На все віко наносимо сяючі тіні відтінку шампанського: вони моментально "розкриють" погляд. За допомогою пухнастою кисті з натурального ворсу форми "факел" растушевиваем в складці верхньої повіки трохи матових коричневих тіней середнього тону. Важливо, щоб не залишалося ніяких чітких меж: повинна бути легкий серпанок, яка просто робить погляд виразнішим. Темними тінями проходимся уздовж лінії росту верхніх вій. Фарбуємо вії двома шарами об'ємної туші.

Все - наш макіяж готовий! А зробити його максимально просто і швидко вам допоможуть кисті від Вобс: вони мають дійсно чудовою якістю, роблять макіяж нібито самі і приносять справжнє задоволення від використання. Найкраща інвестиція - в правильні інструменти!