Макіяж - це те, що перш за все, має прикрашати кожну конкретну жінку: незалежно від її цветотипа, її віку, будови особи, стану шкіри та інших особливостей. Прекрасно можна виглядати в будь-якому віці: важливо лише правильно доглядати за собою, підбирати правильний макіяж і зачіску, стиль в одязі і, звичайно ж, підбирати все це виключно під себе: а чи не під впливом численних модних віянь. Отже, яким повинен бути правильний макіяж після п'ятдесяти років?

Макіяж після 50: який він

У віковому макіяжі варто враховувати безліч особливостей особи. Не варто захоплюватися матуючим тональними засобами, а також навпаки - надмірно сяючими. Пудри варто вибирати нематірующіе, а виключно з ефектом легкого расфокусе, що не покривають, а фінішні. Важкими консілера також не варто захоплюватися. З віком очі стають все більш чутливими, тому варто зробити акцент на виборі гіпоалергенної туші, тіней і підводок. Від яскравих чорних стрілок також слід утриматися - вони значно надають віку. Краща текстура тіней - сатин, матові підкреслять зморшки, перламутрові - підкреслять їх ще більш явно. Сатинові і кремові помади візуально розгладять губи, тому варто вибрати саме їх. Від металевих, перламутрових і ультраматових текстур варто відмовитися.

Приклад макіяжу після 50 років

  • Вирівнюємо тон обличчя за допомогою легкого зволожуючого тонального засобу, зону навколо очей коригуємо за допомогою легкого светоотражающего консілера. Злегка припудрюємо вийшов результат легкої пудри з ефектом расфокусе і делікатного сяйва.
  • Контурування і хайлайтінг варто залишити на вечір і навіть ввечері користуватися ними максимально помірно, ваш кращий друг - сатинові рум'яна зі світловідбиваючими частинками, які позначать рельєфи особи, додадуть обличчю свіжості і злегка підсвітять його. Наносимо рум'яна пензлем з натурального ворсу на "яблучка" щік.
  • Переходимо до оформлення брів. Не варто малювати, звичайно ж, модні, але злегка огрубляет особа прямі, широкі брови. Вибирайте середню ширину, а також невеликий злам брів. Оформляти брови найкраще за допомогою нейтральних тіней і не робити з брів акцент. Подбровное простір можна злегка підсвітити хайлайтер, але не переборщіть.
  • Очі. Занадто важкий макіяж очей робити не варто: він може огрубити особа і накинути зайві кілька років: нам це абсолютно не потрібно. Добре підійдуть дуохромние кремові тіні, які можна нанести на все віко, нейтральні сіро-коричневі, розтушовані в складці. Фініш повинен вийти сатиновим. Не варто вибирати об'ємну туш: вона може зробити очі втомленими. Кращий варіант - добре розділяє, подовжує.
  • Губи. Позначаємо форму губ олівцем, добре профарбовують їх сатиновою або кремовою помадою: краще вибирати освіжаючі відтінки, до таких відносяться теплі рожеві, коралові, світло-червоні.

Макіяж, який було надано прикладі робиться максимально швидко, але при цьому, досить освіжає. В цілому, якщо резюмувати, можна сказати, що головне правило макіяжу після п'ятдесяти років - це помірність і золота середина: саме в такому випадку ви будете виглядати максимально прекрасно.

Які пензлики потрібні для виконання такого макіяжу?


Для такого макіяжу вам знадобиться кисть для нанесення тональної основи, кисть для пудри, для рум'ян, для консилера, кисті для нанесення та розтушування тіней, для брів і, при необхідності – для губ.

 

Де можна купити якісні кисті?


Ви легко знайдете для себе найкращі варіанти в асортименті інтернет-магазину Wobs. Висока якість кожного пензля, приємні ціни, зручна оплата та швидка доставка: разом з Wobs легко робити красивий, професійний макіяж завжди та кожен день!