Варіантів макіяжу сьогодні існує просто величезна кількість. Ми впевнені, що гарний, максимально прикрашає конкретну зовнішність макіяж можна без проблем підібрати для абсолютно будь-якої дівчини. Сьогодні нам хотілося б поговорити про такому красивому, але кілька призабутому в сучасній моді макіяжі очей як роз'єм. Якщо запитати це слово в пошукових системах, ви можете побачити тисячі різних варіантів. Як правило, він являє собою техніку макіяжу очей з явним візуальним поглибленням складки верхньої повіки. Він здатний дуже красиво збільшувати очі. Макіяж очей "роз'єм" найкраще працює з глибоко посадженими очима, але також відмінно виглядає з навислим століттям при правильній техніці нанесення, або навіть якщо маленькі очі і іншої форми. Він додає сексуальний стиль вашим очках і робить їх мигдалевидними, більш розкосими, навіть котячими. Візуально роз'єм виглядає як затемнення складки верхньої повіки тінями і світлий ділянку, додатково підкреслений олівцями або тінями, який і є цим самим роз'ємом. Насправді, робити такий макіяж - не дуже складно і ми розповімо відразу про декілька способів.

Макіяж "роз'єм": як правильно його робити?

Перший варіант - тінями. Найголовніше тут це не нафарбувати зовнішній кут ока. Тіні потрібно нанести трохи вище, таким чином, залишається місце для світлих тіней - акцент. Спочатку ми наносимо на всю повіку праймер, потім - світлі тіні на верхню частину складки верхньої повіки, залишаємо світлий ділянку в потрібному місці, додатково поглиблюємо складку, підкреслюємо темними тінями нижню повіку. Сам роз'єм додатково наголошуємо за допомогою світлих тіней. Щоб він був більш явним, опрацьовуємо це місце заздалегідь консілером. Ступінь контрастності роз'єму підбирайте самостійно.

Другий варіант - "роз'єм" можна зробити за допомогою олівця техніки в макіяжі. Для цього нанесіть на повіки праймер, потім - припудріть його зверху, щоб закріпити. Беремо досить жирний олівець-кайал потрібного вам відтінку, оптимально тренуватися на коричневому варіанті. Малюємо контури нашого майбутнього макіяжу. Наприклад, проводимо лінію по середині складки верхньої повіки, а потім, в потрібному ділянці виводимо її у напрямку до скронь. Таким же чином малюємо контури нижньої частини роз'єму. Знову ж таки, його розмір вибирається виходячи з ваших природних даних. Після цього растушевиваем олівець: але не всередину, а до зовнішньої частини. Робити це потрібно маленькою кистю з сітнетіческім ворсом, акуратними штріхообразним рухами. Після того, як завершимо растушевку, заповнюємо області розтушовування матовими коричневими тінями. Якщо ви хочете ще простіше розтушувати макіяж, використовуйте сатинові тіні з легким сяйвом. Сам роз'єм в цьому випадку заповніть спочатку консілером, потім - світлими тінями. Всі лінії повинні бути досить чіткими і графічні. Всі повіку заповніть світлими тінями. Можете намалювати стрілку. Добре фарбуйте вії.

Кисті для макіяжу "роз'єм": якими вони повинні бути?

Вам знадобиться невелика кисть з синтетичного ворсу для розтушовування олівця, кисть для розтушовування тіней з натурального ворсу, а також кисть для розстановки акцентів. Все це ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс - по найбільш доступними цінами і в стабільно високій якості!