Лілові тони завжди виглядають надзвичайно ніжно і при цьому благородно. Цей колір дуже рідко виглядає дешево і прикрашає дуже багато Кольоротип. Звичайно ж, найкраще лілові відтінки виглядають на світлій шкірі з холодним подтоном, в поєднанні з очима холодних відтінків, з попелястим і платиновими відтінками волосся. А найбільш ідеально лілові відтінки "підтримують" зелені очі, роблячи їх ще більш яскравими і ще більш звабливими. Ми розповімо вам, як можна зробити гарний, шляхетний макіяж в лілових тонах покроково!

Макіяж в лілових тонах: як зробити правильно?

Лілові відтінки досить близькі до рожевим, а тому для уникнення будь-яких ефектів втоми і / або заплаканих очей, дуже важливо забезпечити ідеальний тон особи і хорошу корекцію зони навколо очей. Крім цього, дуже важлива межреснічного стрілка, яка, за фактом, відокремить ліловий відтінок від самих очей. Найкраще макіяж в лілових тонах підходить для холодних цветотипов, на теплих ж може виглядати досить инородно: майте це на увазі. Що ж, приступимо нарешті до керівництва.

  • Для початку наносимо на шкіру зволожуючий крем, а також праймер, який підходить вашому типу шкіри.
  • За допомогою вологого спонжа або кисті-дуофібри наносимо на все обличчя тональний крем із середнім рівнем покриття. Якщо є якісь значні недоліки, то додатково маскуючи їх за допомогою коректора, але зазвичай це не потрібно.
  • Зону навколо очей коригуємо за допомогою консілера. Він повинен бути на півтону світліше відтінку вашого основного тонального засобу. Добре розтушовуємо продукт і відразу ж закріплюємо його прозорою пудрою.
  • На все обличчя наносимо пудру. Це може бути вуальная фінішна прозора пудра, або ж легка сатиновая пудра зі світловідбиваючими частинками. Шар повинен бути символічним - чисто для закріплення тони, створювати ефект "листкового пирога" нам точно не потрібно.
  • Далі приступаємо до корекції. У зоні виличної западини растушевиваем пудровий скульптор холодного відтінку, обов'язково зробити дійсно хорошу растушевку, щоб створити ефект природної тіні, а не просто якоїсь сірої смуги.
  • Перший ліловий елемент нашого макіяжу - це рум'яна. Лілові рум'яна наносимо на "яблучка" щік і як би оттушевиваем в сторону скронь, як часто роблять в техніці "дрейпінг". Рум'яна можуть бути як матовими, так і можуть містити в собі світловідбиваючі частинки.
  • Оформляємо брови. Все залежить від бажаної вами інтенсивності: це можуть бути як активні брови, оформлені за допомогою помади для брів, так і досить природні, "зроблені" за допомогою тіней і туші для брів. У будь-якому випадку, форму задавайте актуальну, без яскраво вираженого вигину, самі брови можуть бути досить широкими. Тушшю для брів зачешіть волоски нагору. За допомогою консілера підкреслюємо нижню межу брови.
  • Приступаємо до макіяжу очей. Для початку наносимо на повіки праймер, припудрюємо його. Середнього розміру кістью- "факелом" для розтушовування наносимо в складку верхньої повіки світло-лілові тіні, оттушевиваем до скронь. Повторюємо цей крок. Пензлем трохи менше, але такої ж форми наносимо насичені лілові тіні в складку верхньої повіки, щоб поглибити її і зробити макіяж більш інтенсивним. Після цього згладжуємо растушевку в складці великої пензлем з натурального ворсу. На все віко наносимо матові рожеві тіні. При бажанні, якщо вам хочеться не матового, а сяючого макіяжу, на центр століття можна нанести ліловий іскристий пігмент. У внутрішні куточки очей додаємо хайлайтера, щоб зробити погляд більш світиться і більш відкритим. Також наносимо хайлайтер під брову. За допомогою кисті-олівця, також растушевиваем на нижньому столітті лілові тіні.
  • Чорним олівцем заповнюємо межреснічного просторів, витягнувши вийшов колір в імпровізовану мікро-стрілку. Добре профарбовують вії двома шарами об'ємної туші. До туші можна скористатися керлеров, якщо хочете зробити макіяж більш виразним - підклейте накладних вій.
  • Контур губ профарбовують за допомогою олівця насиченого рожевого відтінку. Наносимо на губи сатинову помаду холодного рожевого відтінку: але не дуже, важливо, щоб колір не виглядав синюшним. Краще, якщо це буде благородна "курна троянда".
  • На вилиці можна додати рожевий хайлайтер.

Ось і все - наш макіяж готовий! Робиться він дуже просто і швидко, вписується в дрес-код, прекрасно гармонує з холодними кольоротипу. В цілому, такий макіяж дуже добре підкреслює природну красу і найчастіше зовсім не виглядає инородно.