Белла Хадід зараз - справжня зірка і ікона стилю. Її приголомшливе обличчя ніби повертає нас в епоху супермоделей дев'яностих. Вона - амбасадор багатьох відомих брендів і косметичних марок, її краса вважається практично ідеальною. До слова, вона рекламує також і косметичні марки. Ще два роки тому Джіджі Хадід не поступалася в популярності молодшій сестрі, проте поступово аристократична краса Белли перевершила миловидну зовнішність «дівчата з сусіднього двору» Шанувальники Белли обожнюють її за статну красу, бездоганний смак і відверті виходи, намагаючись повторити її образи, але головне достоїнство моделі все ж в природності. Звичайно ж, макіяж на її обличчі присутня завжди. Спробуємо ж його повторити.

Макіяж в стилі Белли Хадід: як зробити його правильно?

  • Візитна картка Хадід - сяюча шкіра. Вона використовує техніку нанесення макіяжу під назвою дрейпінг - коли за допомогою світла і тіні підкреслюють всі достоїнства особи і приховують недоліки. І якщо на червоній доріжці сяючу шкіру зірки нерідко доповнюють стрілки, то в повсякденному макіяжі Белла лише трохи підкреслює вилиці і завдає хайлайтер, завершуючи образ гелем для брів і бальзамом для губ.
  • Белла практично завжди використовує легкі тональні засоби з сатиновим фінішем. Той самий, горезвісний ефект Healthy glow - це те, що повинно бути присутнім.
  • Брови - це важливий елемент макіяжу Белли. Вона відійшла від сучасного канону рунистих, соболиних брів, їх не можна назвати широкими. Вони швидше довгі, середньої товщини, мають досить помітним зламом, досить-таки неяскраві, вони не відволікають увагу від її розкішних, злегка розпірних очей. Брови врозліт як у Белли найкраще малювати спеціальним олівцем з ультратонким стрижнем. Потім, злегка зачешіть їх наверх гелем.
  • Якщо ви хочете зробити макіяж, який максимально схожий на макіяж Белли Хадід, обов'язково виділіть вилиці. Ось тут можна згадати про всі принади контурінга. Використовуйте контуріруются засіб в пудровий текстурою з холодним подтоном, наносите засіб так, щоб схожість з вилицями Белли було максимальним. Не забудьте нанести хайлайтер на вилиці. Тим же контуріруются засобом можна злегка візуально звузити ніс, адже ніс Белли досить тонкий.
  • Котячі, злегка розкосі очі Белли - це ще одна її візитна картка. При цьому, стрілки на ній можна побачити вкрай рідко, цей ефект частіше досягається за допомогою правильної розтушовування тінями. Робиться це так: спочатку нанесіть на повіки праймер. Потім нанесіть зверху матові бежеві тіні. Пензлем олівцем поставте крапку в зовнішньому куточку ока за допомогою. темних, сатинових тіней. Це може бути сірий або коричневий відтінок. Потім, пензлем для розтушовування відводимо колір у напрямку до скронь. Ще раз повторюємо процедуру. Світло-коричневими тінями злегка виділяємо складку верхньої повіки. На все віко наносимо світлі тіні або злегка шіммерние, відтінку шампанського. Робимо легку межреснічного стрілку олівцем, потім - фарбуємо вії тушшю. Туш бажано наносити таким чином, щоб її максимум був зосереджений у зовнішніх куточках очей.
  • Губи найкраще нафарбувати нюдовой напівматової помадою з рожевим подтоном. Додатково, ви можете зімітувати форму губ Белли за допомогою олівця, близького до відтінку ваших губ. Додатково підкресліть форму губ з зовнішньої сторони за допомогою консілера з пензлем, так губи візуально будуть виглядати ще більш пухкими.

Як бачите, в цьому макіяжі немає абсолютно нічого складного, проте, виглядає він надзвичайно ефектно. А створити його допоможуть правильно підібрані кисті. У цьому макіяжі не обійтися без якісних кистей для тональної основи, для тіней, хайлайтер і контурінга, для губ. Все це ви без проблем знайдете в асортименті інтернет-магазину Вобс. Відмінний вибір, приємні ціни, швидка доставка, висока якість, - все це ви без проблем знайдете у нас!