Сьогодні існує просто величезна кількість різних видів і технік макіяжу. Вибирати можна на будь-який смак, тим більше, що і ринок декоративної косметики не відстає і надає дійсно колосальний вибір красивою, якісною, різноманітною косметики. Втім, тренди приходять і йдуть, а головна функція макіяжу залишається все тією ж: підкреслювати достоїнства і по максимуму нівелювати недоліки. З цим чудово справляється нюдовий, натуральний макіяж або, як зараз часто кажуть, healthy glow макіяж. Натуральний макіяж однаково підходить як молоденьким дівчатам, так і жінкам більш старшого віку. І якщо в першому випадку такий макіяж підкреслює всю красу юності і свіжості, то в другому говорить про те, що жінка має почуття смаку і поняттям заходи в макіяжі. З віком жінка повинна стримати запал у використанні косметики, мінімальна кількість макіяжу, вміло накладене на обличчя, ось головне чого варто домагатися!

Healthy glow макіяж: як зробити його правильно?

Макіяж Healthy glow - це свого роду сучасна інтерпретація природного макіяжу, цей макіяж - абсолютно в дусі часу, він завжди виглядає доречно: в повсякденному житті, на вечірках, в офісі, та хоч би й на червоній доріжці. Підходить він абсолютно будь-якій особі і завжди прикрашає. Healthy glow - це здорове сяйво шкіри, тобто ні про які шарах штукатурки і мови бути не може, тільки натуральність, комфорт, грамотна попередня підготовка шкіри. Отже, приступимо:

  • Щоб макіяж як слід розподілився, ваша шкіра повинна бути добре зволожена. Використовуйте засоби з невагомою текстурою (і фільтрами SPF в складі) і не наносите макіяж відразу, крем повинен як слід вбратися. Попередньо можна також зробити легкий пілінг, щоб тональні засоби лягали рівніше і красиво.
  • Наносимо на шкіру підсвічує праймер. Великих блискіток в ньому бути не повинно.
  • Тон повинен бути легким. Розподіляємо по шкірі за допомогою вологого спонжа легке тональний засіб, це також може бути доглядає ББ-крем.
  • Потім коригуємо шкіру навколо очей за допомогою подсвечивающего консілера, добре розтушовуємо його.
  • Закріплюємо тон і консилер за допомогою прозорої розсипчастої пудри. Важливо брати саме таку пудру, щоб не додати зайвих шарів макіяжу, створити легкий блюр-ефект, але при цьому, закріпити все тональні засоби.
  • Приступимо до оформлення брів. У макіяжі, акцент в якому робиться на здоровому сяйві шкіри, занадто чіткі, промальовані, темні і графічні брови виглядають максимально недоречно. Тому, прорисовуємо брови легкими, штриховими рухами, так, щоб зімітувати природні волоски. Можна брати для цього олівці з максимально тонким стрижнем, або ж тонку скошену кисть і помаду для брів. Потім, зачісуємо волоски вгору за допомогою прозорого гелю.
  • Приступаємо до скульптування особи. Занадто активне скульптування тут буде недоречно, просто позначте рельєф особи за допомогою світлого, слабопигментированние бронзера або скульптора. На "яблучка" щік нанесіть сатинові рум'яна з легким сріблястим або золотистим відливом. На вилиці нанесіть хайлайтер: сухий або кремовий для більш інтенсивного сяйва. Також додайте хайлайтера на подбровное простір, у внутрішні куточки очей, на кінчик носа, на "галочку" над верхньою губою.
  • Макіяж очей повинен бути максимально простим. Нанесіть на повіки праймер, пензлем з синтетичного ворсу - кремові тіні з шіммери, потім - просто фарбувати вії тушшю.
  • На губи нанесіть блиск або такий популярний зараз продукт як масло для губ.

Все, наш макіяж, який здорово підкреслює природне сяйво шкіри - готовий! А якщо ви хочете, щоб він був виконаний максимально швидко і легко, використовуйте кисті від Вобс - якісні, бюджетні, відмінно зроблені і дуже довговічні!