Хайлайтер - відмінний засіб, який допоможе вашій шкірі завжди виглядати сяючою і відпочившою. Хайлайтер здатний «залучати» світлові промені і відбивати їх, створюючи ілюзію шкіри, підсвіченої зсередини. Завдяки хайлайтер ви можете візуально збільшити очі і надати їм велику виразність, підкреслити лінію брів, зорово зменшити ніс, а також додати обсягу вашим губам. При цьому, при правильному використанні, спритності рук все виглядає дуже натурально.

До речі, дуже важливо розрізняти між собою хайлайтери та люмінайзери. Хайлайтерами зараз прийнято називати абсолютно будь-які засоби, що підсвічують, але це дещо неправильний підхід. За фактом, хайлайтер - це засіб, що освітлює, який використовується в контурингу для відтворення гри світлотіні і корекції рис обличчя. І хайлайтер може бути матовим. А ось люмінайзер - це засіб з шиммером, блискітками, або перламутрове, яке "ловить" хоч сонячне, хоч електричне світло і відображає його, створюючи ефект живої, свіжої, блискучої шкіри.

Але, крім цього, не все так просто. Хайлайтер - засіб, при використанні якого варто враховувати багато нюансів. Текстура, відтінок, спосіб нанесення – всі ці фактори мають значення. І в нанесенні хайлайтера можна зробити досить багато помилок. Саме про це ми б і хотіли поговорити у цій статті докладніше.

Помилки використання хайлайтера: які бувають?

  1. Неправильні зони нанесення хайлайтера. Звичайно, при нанесенні дуже важливо враховувати індивідуальні особливості характеристик особи. Але основні правила таки присутні. Хайлайтер наноситься на ті ділянки, на які падає денне світло: наприклад, на зону над вилицею, під бровою, на спинку носа, центр чола та підборіддя. Не можна використовувати хайлайтер там, де природою передбачена тінь, тобто в підшкірній зоні, скроневій, на крилах і на кінчику носа. За фактом, ми виділяємо хайлайтер ті частини, які хотіли б виділити, буквально, підсвітити як софітами.
  2. Занадто велика кількість продукту. Якщо переборщити з хайлайтером, завдати його занадто багато, на обличчі може з'явитися неприємний жирний блиск. Щоб цього не сталося, наносьте засіб у невеликій кількості. Звичайно, також не варто наносити хайлайтер на все обличчя, яким би не був модним цього сезону стробінг. Тим більше, якщо у вас жирний тип шкіри, що підсвічують засоби необхідно використовувати максимально дозовано. Наносити хайлайтер на обличчя можна тільки в одному випадку: коли ви використовуєте рідкий засіб, а зверху плануєте наносити тональний крем з покриттям від середнього до щільного. Але це варіант не на кожен день.
  3. Використання хайлайтера вже досить яскравому макіяжі. Справа в тому, що хайлайтер – це вже досить яскравий акцент, а як ми пам'ятаємо, акцент у макіяжі має бути один; Декілька акцентів можуть виглядати ефектно в рамках стилізації, або ж на фото, тоді як у реальному житті можна випадково отримати ефект клоуна. По-хорошому, хайлайтер - це настільки ж яскравий акцент як, скажімо, червона помада, або чорні смоки-айз. Тому ми рекомендуємо вам використовувати хайлайтер як засіб, який урізноманітнить ваш звичайний денний нюд-макіяж. Так ви і акцент отримаєте і образ не перевантажте.
  4. Використання неправильного відтінку хайлайтера. Наприклад, якщо в макіяжі в теплих відтінках використовується сріблястий або рожевий хайлайтер, то він може виглядати як зовсім сторонній відблиск і це в кращому випадку, а в гіршому - як синець. Тому вибирайте відтінок хайлайтера, виходячи з власного кольоротипу, а також того, в яких відтінках виконується ваш макіяж. Наприклад, з теплими мейками найкраще виглядають золотисті хайлайтери та відтінки рожевого золота, а з холодними – перлинні, платинові, сріблясті, зрідка можуть добре виглядати хайлайтери з легким лавандовим відливом.

До речі, хайлайтер - це засіб, який цілком можна заміняти іншими. Якщо під рукою не виявилося хайлайтера, його можна замінити на деякі інші засоби, одне з яких точно знайдеться у вашій косметичці. Або ж діяти навпаки: використовувати ваш хайлайтер в якості тіней, рум'ян або пудри.

Чим найкраще наносити хайлайтер?

Якщо йдеться про рідкий або кремовий засіб, то ми б рекомендували вам наносити його або пальцями, або спонжем, причому перший спосіб кращий: так як під теплом пальцем засіб підтає і наноситься, розтушовується швидше і тонше. А ось для пудрових хайлайтерів та люмінайзерів найкраще підходять невеликі кисті їх натурального ворсу – наприклад, білки чи кози.

Саме такі пензлі ви можете знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs – за найбільш вигідними цінами. У нас – великий вибір, різні форми та розміри, а також – відмінна якість, пензлі, які оцінять як професійні візажисти, так і любительки макіяжу.