Ми з вами багато разів говорили про типові помилки в макіяжі. І так як досить часто макіяж робиться до особливих подій, де робляться фотографії, важливо, щоб мейк також виглядав добре саме на фото. І в цій статті ми б хотіли більш детально обговорити яких помилок в макіяжі варто уникати, щоб він максимально добре виглядав на фотографіях.

Макіяж для фото: що потрібно знати і яких помилок уникати?

Макіяж, який гарний «вживу», на фотографіях може виглядати не таким вдалим. Тому, перш ніж робити чергове Селфі, або ж готувати модель до фотосесії, дізнайтеся все про особливості макіяжу для фотосесії.

Насправді, враховуватися повинні маса моментів. Наприклад, погано на фотографіях може виглядати як надмірно матовий, так і надмірно сяючий макіяж. Відштовхуватися необхідно, в першу чергу, від освітлення. На Селфі може добре виглядати практично всі, західні світло "любить" блискітки ", а студійний - ідеально матову шкіру. Але в цілому, загальні правила також можна вивести. І саме про них ми поговоримо трохи нижче.

Помилки в макіяжі, які особливо помітні на фото: що потрібно знати?

  1. Занадто матове обличчя. Не варто захоплюватися матирующей пудрою. Здорове сяйво шкіри - ось що найкраще виглядає на фотографіях. Тому запудрювати особа, щоб воно стало матовим, не найкраще рішення. По-перше, якщо перестаратися з матуванням, особа буде здаватися плоским. По-друге, надто матова шкіра створить враження, що без фотошопу не обійшлося, а блюр-ефект виглядає не дуже природно. Але в будь-якому випадку, матова пудра - це маст-хев на будь-який зйомці, якщо без фанатизму, звичайно. І трохи хайлайтера не зашкодить навіть при студійному світлі.
  2. Занадто багато блиску. Блискуче, як млинець, особа - інша крайність. Є ймовірність, що через жирного блиску фотографії будуть здаватися засвіченими. До того ж сам по собі такий блиск додає образу неохайний, недоглянутий вигляд (виняток - для образів в стилі gym skin). Ми радимо вам запастися матуючим серветками до фотосесії: так, в процесі, ви зможете самостійно скорегувати рівень блиску / матовості. Знову ж, нанесіть матирующую пудру на середину особи, на Т-зону, це відразу вирішить масу проблем.
  3. Занадто легка тональна основа або ж зовсім її відсутність. Фото оголює безліч недоліків шкіри: тих, що можуть бути зовсім непомітними в повсякденному житті. Почервоніння, плями пост-акне, пігментація, - все це може бути приховано тональної основою із середнім рівнем покриття. При цьому сам макіяж цілком може бути досить легким.
  4. Відсутність контурирования. Так, акцентних контурінг вже давно вийшов з моди. Але це актуально тоді, коли справа не стосується фотографій. Вам зовсім необов'язково робити активний кремовий контурінг в дусі сімейства Кардашьян, але підкреслити скульптуру особи потрібно обов'язково. В іншому випадку, особа просто буде виглядати плоским. Вибирайте сіро-коричневі не дуже пігментовані скульптори, а також помірно сяючі хайлайтери. Контурінг можна зробити як кремовий, так і пудровий, вибирайте на свій смак.
  5. Занадто яскраві брови. Акцентування брів і раніше в моді. З цією тенденцією, правда, потрібно бути обережніше: далеко не всім йдуть широкі, «кущисті» брови а-ля натюрель. Ви можете, безумовно, акцентувати брови, але зробіть це делікатно. Наприклад, за допомогою тіней для брів і спеціальної туші. А якщо брови виразні самі по собі, то вистачить і прозорого гелю. Також брови можна зробити трохи більше графічні, ніж зазвичай. В цілому, краще, щоб акцент був на очах, а не на бровах (якщо акцент на бровах, з тих чи інших причин, не мається на увазі чином).
  6. Недостатній акцент на очах. В цілому, важливо розуміти, що будь-яка камера, так чи інакше, "з'їдає" яскравість макіяжу. Особливо це стосується макіяжу очей. Якщо для звичайного денного макіяжу може бути цілком достатньо базової розтушовування тіней і пари помахів туші для вій, то з фото цей номер не пройде. По-перше, добре відпрацьований межреснічного простір - маст-хев. По-друге, хоча б мінімальна стрілка має бути присутня - найімовірніше на фото вона не буде помітна, але зате додасть очам виразності. По-третє, додайте більше вій. Пару шарів об'ємної туші точно не будуть зайвими. А в деяких випадках не будуть зайвими також і накладні вії - хоч стрічкою, хоч "пучки". Про базової розтушовуванні тіней також не варто забувати. Навіть якщо акцент на стрілки - обов'язково виділіть складку верхньої повіки матовими сіро-коричневими тінями.
  7. Використання HD-пудри. Мабуть, сама груба і найочевидніша помилка. HD пудри - це прозорі (прозорі) пудри ультрамелкімі помелу. Вони відмінно виглядають при відеозйомці і наживо - але дуже погано на фотографіях, особливо якщо фото зроблені зі спалахом. Особа буде виглядати, буквально, як ніби присипаним борошном. Тому для макіяжу в випадках подальшої фотозйомки краще використовувати звичайну пудру.