Нанесення макіяжу - це повноцінне мистецтво, поза всяким сумнівом. Насправді, з цим мистецтвом практично кожен день стикаються мільйони дівчат по всьому світу. Макіяж - це прекрасний засіб самовираження, це - спосіб заявити про себе світові, це - чудова можливість підкреслити свої достоїнства і по максимуму приховати недоліки. Сьогодні ринок декоративної косметики просто надзвичайно широкий і абсолютно кожна дівчина може знайти в цьому гігантському асортименті щось для себе. Втім, правильний вибір косметичних засобів - це все ж нелегка справа, адже поки знайдеш для себе щось підходяще, можуть пройти багато місяців і навіть роки. А іноді і перевірена роками косметика може наноситися досить погано. Сьогодні ми б хотіли трохи більш докладно поговорити саме про це: що ж робити, якщо косметика погано наноситься?

Чому косметика погано наноситься?

Косметика може погано наноситися відразу внаслідок декількох факторів. Іноді у неї просто виходить термін придатності і засіб банально змінює текстуру. Іноді мова може йти про зміни вашої шкіри: вона може стати сухіший або жирної. У деяких випадках можна говорити про несумісність декількох видів косметики. Наприклад, не варто наносити сухі засоби - наприклад, бронзери або рум'яна на тональний крем, важливо закріпити його перед цим пудрою. Або ж важливо розуміти, що кошти на силіконовій і на масляній основі, як правило, несумісні. Що ж робити, якщо косметика стала погано наноситися? В першу чергу, важливо зрозуміти, чому це сталося. А якщо зрозуміли, то час виправляти. І тут вам допоможуть наші досить-таки прості Лайфхак.

Що робити, щоб косметика наносилася краще?

  • Якщо тональний крем скочується, лежить некрасиво, западає в пори, то по-перше, не забувайте добре зволожувати шкіру перед нанесенням макіяжу, по-друге, обов'язково використовуйте праймер. Так засіб буде і виглядати краще, і триматися довше.
  • Якщо тіні погано розтушовують і скочуються, то не забувайте про праймер. Праймер важливо припудривать, без цього, суха текстура тіней буде залипати в кремовою текстурою праймера.
  • Якщо скочується консилер, наносите під нього також спеціальний праймер, також обов'язково закріплюйте його пудрою.
  • Дуже добре в тих випадках, коли практично будь-яка косметика наноситься погано, допомагають багатофункціональні засоби в спреях, на основі гліцерину. Їх потрібно наносити між шарами макіяжу. Так макіяж стає більш цілісним, кошти краще наносяться, простіше розтушовують і довше тримаються.
  • Якщо ви не "дружите" з сухою корекцією, спробуйте кремову. Як правило, макіяж з використанням саме кремових коригувальних засобів виглядає більш акуратно і цілісно, ​​впоратися з ними зазвичай простіше.
  • Обов'язково підбирайте всю косметику відповідно до вашого типу шкіри. Досить часто, саме через невідповідність типу шкіри, косметика може наноситися досить погано.
  • Правильно підібрані кисті і спонж для макіяжу - це найважливіший шлях до успіху. Кремові текстури ми завжди наносимо і растушевиваем за допомогою кистей зі штучного ворсу, сухі - за допомогою кистей з натурального. Обов'язково вибирайте правильні форми кистей. Тональні засоби оптимально наносити спеціальним пензлем-дуофіброй, поліруючими рухами, для вирівнювання покриття скористайтеся вологим спонжем.

Якісні кисті для макіяжу: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних кистей для макіяжу в власну косметичку, або ж для роботи, то в асортименті інтернет-магазину Вобс, ви без проблем зможете знайти все те, що вам потрібно. Висока якість, дійсно приємні ціни, великий вибір, швидка доставка, "Вобс" - завжди на сторожі краси вашого макіяжу!