Хайлайтер - це той косметичний продукт, який став популярним відносно недавно. Мода на абсолютно матову шкіру пройшла: зараз в тренді здорове сяйво, причому не стробінг і не той хайлайт, який видно з космосу, а здорове сяйво шкіри як би зсередини. Хайлайтер - цей продукт, який здатний створити максимально свіжий вигляд з мінімальною участю косметики. Тон, брови, хайлайтер і бальзам для губ, - і ви вже виглядаєте дійсно свіжо і чудово. Як же правильно користуватися хайлайтер? У чому полягає принципова відмінність між сухими і кремовими / рідкими Хайлайтер? Які кисті потрібні для хайлайтера і як правильно використовувати ці кисті?

Хайлайтер: що він собою являє?

Як правило, під словом "хайлайтер" ховається висвітлює засіб, призначений для скульптування, або ж іллюмінайзер, який покликаний робити шкіру більш сяючою, візуально більш свіжою та здоровою, а також такі засоби відмінно підкреслюють скульптуру особи: за рахунок того, що сяючі ділянки виглядають більш опуклими. Хайлайтери можуть бути дуже різними: рожевими, золотавими, металевими, дуже делікатними, а також, навпаки, надзвичайно яскравими, ніби фольгированную. Вони також можуть бути виконані в різних структурах і форм-факторах, вони можуть бути пресованими - пудровим, розсипчастими, кремовими, в формі желе, в формі гелю, у формі спрею, рідини, - практично, водички. Які ж потрібні кисті для хайлайтеров?

Кисті для хайлайтеров: які потрібні?

Сухий хайлайтер необхідно наносити досить тонким і акуратним шаром. Тут знадобиться віялова кисть. З її допомогою ви легко виділіть брову, ніс, вилиці і губи. Візажисти рекомендують кисті з натурального ворсу. Або ж в тих випадках, коли ви віддаєте перевагу рідким і кремовим засобів. Найкраще підбирати кисть у формі "факела" або "пелюстки": вона дозволяє оптимально як нанести, так і розтушувати засіб. Бажано, щоб така кисть була не надто сильно набита. Вона допоможе швидко розподілити косметичний засіб на великій ділянці шкіри. Набирайте на пензлик невелику кількість порошку. Якщо перебільшити, то макіяж буде виглядати штучно і безглуздо. Більш того, легко набита, наприклад, віялова кисть гарантує ідеальну растушевку.

Якщо ви все-таки вважаєте за краще кремові хайлайтери, то оптимальним варіантом буде кисть-дуофібра. Таку назву носить певний клас пензликів для різної косметичної продукції. Інструмент двухворсовий, він має два кольори завдяки поєднанню натурального і штучного матеріалу. Більш того, дуофібра може мати різну форму. Таке пристосування ідеально підходить для хайлайтера. Його застосування гарантує тонкий шар косметики на обличчі. Саме за такі якості візажисти віддають перевагу дуофібре: адже з нею дійсно, фактично, неможливо зіпсувати макіяж. Вам не потрібно володіти ніякими спеціальними техніками, ніякими особливими навичками: растушевка робиться легка, буквально, елементарна. Дуофібри, як правило, не коштують надто дорого, при цьому, вони надзвичайно багатофункціональні: використовувати їх можна, в принципі, для будь-яких кремових текстур, в тому числі - для тонального засобу, для кремових рум'ян, консілера. Деякі вважають за краще використовувати для хайлайтера класичну плоску кисть-язичок зі штучного ворсу, але вона безумовно розтушовує косметику дещо гірше і повільніше, ніж дуофібра.  

Як правильно користуватися пензлем для хайлайтера?

Рецепт досить простий. Наберіть на кисть трохи хайлайтера - неважливо, кремового або пудровий. Струсіть надлишки про долоню. Нанесіть спочатку одну точку на саму виступаючу частину скули, легкими рухами розтушовуйте у напрямку до скронь. Якщо вам не вистачає насиченості, повторіть. Також, нанесіть хайлайтер тієї ж пензлем на всі виступаючі точки особи: на кінчик носа, "лук Купідона", підборіддя, на подбровное простір, а також у внутрішні куточки очей.

Якісні кисті для хайлайтера: де можна купити?

Якщо ви обзавелися красивим хайлайтер, хочете отримати ефект сяйва шкіри і шукаєте для цього правильну кисть, то в асортименті інтернет-магазину Вобс ви без проблем знайдете те, що вам потрібно, по самим приємним цінами! Висока якість, приємні ціни, тільки кращі натуральні і синтетичні матеріали: відмінний варіант як для професійних візажистів, так і для любителів!