Якісний набір кистей для макіяжу - це маст-хев для будь-якої дівчини. насправді, саме кисті - це запорука гарного, якісно виконаного макіяжу, а не якісь особливі вміння або наддорогі косметика, як прийнято думати. Звичайно ж, останні чинники - теж важливі, але ось без якісних кистей - нікуди. У стандартному наборі кистей для макіяжу, як правило, присутні кисті для тону, пудри, тональної основи, рум'ян, коректора або бронзера, хайлайтера, кілька кистей для брів, розтушовування тіней і підводки. А ось кисті для губ, як правило, досить часто ігноруються. І зовсім даремно: адже з використанням кистей для губ, макіяж їх виходить на абсолютно новий рівень. Професійні візажисти для нанесення помади або блиску завжди використовують спеціальні кисті для губ. Тільки з їх допомогою вдається створити ідеальний образ і запобігти розтіканню пігменту. Відповідно, макіяж буде не тільки ефектним, але і стійким, що є важливим фактором. Насправді, кисті дійсно дозволяють регулювати стійкість макіяжу. Як мінімум, тому, що допомагають регулювати товщину шару.

За чіткість нанесення засобу для губ відповідає форма кисті - вона, як правило, квадратна і має закруглені кути. Крім того, кисть для помади повинна бути м'якою, плоскою і з пружним ворсом, щоб забезпечувати не тільки точне, але і делікатне нанесення. Слідкуйте і за довжиною самої кисті - чим вона більша, тим краще. Втім, багато хто воліє кисті для губ з коротким ворсом: користуватися ними навіть легше. Вибирайте саме такий варіант, якщо ви - новачок.

Часто кисті з натуральним ворсом вбирають в себе дуже багато засоби, тому віддавайте перевагу інструментам з штучним ворсом. У будь-якому випадку, кисті для губ, найбільш часто робляться з хорошого таклона.

Як правильно користуватися пензлем для губ?

Все досить просто6 ви набираєте продукт на кисть, наносите його спочатку на середину губ, потім оттушевиваете до країв. В останню чергу ми прорисовуємо контур. Це потрібно для того, щоб контур губ був максимально чітким і акуратним, без надлишку пігменту і текстури. Завжди обов'язково ретельно промивайте кисть для губ після кожного використання. В іншому випадку, помада на кисті просто висохне, подальше відмивання вимагатиме великих зусиль і, найімовірніше, кисть деформується. При виборі, радимо вам купити відразу кілька кистей для губ: наприклад, для яскравих помад і для нюдових. Також, за допомогою декількох кистей, ви зможете виконувати цікаві макіяжні техніки, що вимагають розтушовування, наприклад, - омбре і різного роду градієнти.

Як правильно вибирати кисті для губ?

По-перше, варто розуміти, що помада для губ - це, апріорі, кремова текстура, тому і кисті потрібно вибирати відповідні, - з синтетичного ворсу.

По-друге, ступінь жорсткості також досить важлива. Пензлика повинні бути щільними і жорсткими, але лише в міру. Щоб визначити відповідну жорсткість, потрібно поставити інструмент ворсинками на кінчик пальця і ​​набагато придавити. Занадто м'яка кисть для пудри не дозволить окреслити дійсно рівний контур. Важливо, щоб кисть була максимально зручною, звертайте увагу на ергономічність ручки.

Вибором пензликів для виконання макіяжу губ обмежуватися не варто. Особливу увагу потрібно приділити декоративної косметики, адже саме від неї безпосередньо залежить кінцевий результат. Намагайтеся вибирати дійсно якісні помади і блиски: стійкі, які не сушать губи.

Якісні кисті для помади: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках дійсно хороших кистей для губ, то ви зможете без проблем знайти їх в асортименті інтернет-магазину Вобс. Висока якість, приємні ціни, тільки кращі натуральні і синтетичні матеріали: відмінний варіант як для професійних візажистів, так і для любителів!