Правильний догляд за кистями - це запорука їх максимально довгої служби. Саме тому, варто дізнатися. як саме варто очищати кисті, як правильно видаляти з них надлишки косметики і які кошти для цього можна використовувати.

Очищення кистей для макіяжу: як це можна зробити?

  • По-перше, очищати кисті варто як мінімум раз на тиждень, якщо мова йде про кистях для пудрових текстур: наприклад, для пудри, рум'ян, тіней, хайлайтер і скульпторів. Робити це варто тому, що чисті кисті набагато краще розтушовують будь-яку косметику, тоді як брудні - просто її розмазують. Якість вашого макіяжу тільки виросте внаслідок регулярного очищення кистей. Кисті для рідких текстур дуже важливо мити відразу ж після того, як ви закінчили макіяж, це стосується кистей для тональних засобів, консилеров, підводок, помад для брів, помад для губ. В іншому випадку, кисть буде складно відмити, косметика засохне, так кисті будуть швидше зношуватися і менше служити. Тому не варто забувати це робити.
  • По-друге, кошти для очищення кистей залежать від матеріалу. Наприклад, делікатні кисті з білячого ворсу можна мити або спеціальним миючим засобом для кистей з натурального ворсу, або ж максимально делікатним шампунем, можна навіть таким засобом, як шампунь 3-в-1: це допоможе надовго зберегти м'якість цінного ворсу. Кисті з синтетичного ворсу, а також кисті з ворсу соболя, кози і поні, можна мити звичайним милом, але краще все-таки вибрати косметичний. До слова, зараз на косметичному ринку існує також спеціальне мило для миття кистей.
  • Правильне миття кистей - це також дуже важливо. Чи не возите туди-сюди ворсом по милу, найкраще спочатку створити піну руками, а потім вже ніжно і акуратно очищати кисть. Можна також скористатися спеціальним силіконовим девайсом для миття кистей, він істотно полегшує процес.
  • Дуже важливо добре обполіскувати кисті. Слідкуйте, щоб на них не залишалося ні слідів косметики, ні слідів самого миючого засобу.
  • Сушити кисті можна на паперових серветках, але краще підвішувати їх ворсом вниз. а також надягати брашгарди - щоб ворс не втрачав форму.
  • У разі поспіху, ви можете скористатися спеціальними очисниками для кистей - вони є в асортименті професійних марок: плюс в тому, що після них кисті не потребують сушінні і відразу ж готові до використання.

Ці нескладні правила допоможуть вам ефективно і швидко очищати кисті, а також робити так, щоб вони прослужили вам якомога більше довго!