Ринок декоративної косметики сьогодні надзвичайно багатий різними косметичними продуктами з цікавими текстурами, відтінками, абсолютно кожна дівчина зможе знайти для себе ідеальні варіанти серед усього цього вибору. Сьогодні осібно стоять косметичні продукти з кремовою текстурою: вони стрімко завоювали ринок і це зовсім не дивно, саме текстура дозволяє їм прекрасно нашаровуватися і фіксуватися, наноситися максимально тонко і відмінно розтушовуватися.

Особливості роботи з кремовими текстурами в макіяжі: в чому вони полягають?

Косметика з кремообразной текстурою виготовляється на основі воску і масел. Кожен бренд додає в свої лінії додаткові інгредієнти. Це можуть бути вітаміни, мінерали, які живлять шкіру, зволожуючі компоненти, антиоксиданти. Кремова косметика добре підходить для маскування дрібних і глибоких зморшок, на відміну від сухої, вона не забивається в складки і не підкреслює нерівності особи. Кремообразная косметика підходить для вікової, сухий і навіть жирної шкіри. Завдяки силікону і абсорбуючим речовин, що входять до складу, вона вбирає надлишки жиру. Як же правильно нею користуватися?

  • По-перше, дуже важливо підібрати для кремових текстур правильні кисті. З кремовими текстурами принципово важливо використовувати кисті з синтетичного ворсу: на відміну від натурального, він мінімально вбирає в себе продукти, відмінно розтушовує їх, дозволяє нанести їх рівномірно, продукти не смуги. Як мінімум, на ринку декоративної косметики, існують кисті з синтетичного ворсу для рум'ян, для контурінга, для хайлайтеров, для кремових тіней, для помад, для різних кремових продуктів для брів - наприклад, Тінто або помад. Обов'язково мийте всі кисті відразу ж після використання кремових продуктів. В іншому випадку, вони висохнуть на кистях, змити їх буде вкрай складно.
  • По-друге, кремові продукти дуже важливо правильно закріплювати. Не всі кремові декоративні продукти мають здатність закріплюватися на шкірі самостійно, найчастіше їм потрібна допомога. Тому, після того, як ви нанесли всі необхідні продукти і добре їх розтушувати, дуже важливо закріпити їх пудрою - відтінку або прозорою, транспарентной.
  • По-третє, з кремовими продуктами дуже важливо не переборщити, а також правильно їх розтушовувати. Найкраще наносити кремові продукти вбиває рухами, потім - розтушувати круговими.
  • Не варто накладати кремові текстури на сухі, вони будуть досить погано розтушовуватися і потягнуть за собою сухі. Тому, одне з найголовніших правил у використанні кремових текстур полягає в тому, щоб використовувати кремові тільки перед сухими і ніяк інакше.

Якісні кисті для кремових текстур: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках хороший кистей для кремових текстур, з якісним синтетичним ворсом, то в асортименті інтернет-магазину Вобс, ви зможете без проблем знайти саме те, що вам потрібно. Висока якість, прекрасний асортимент, дійсно приємні ціни, велика різноманітність, чудове виконання: все це ви можете знайти у нас. Для виготовлення наших кистей ми використовуємо тільки високоякісний ворс. Наші кисті використовуються як професійними візажистами, так і дівчатами-любителькам макіяжу.