Універсальний, освіжаючий макіяж - це справжня палочка-виручалочка для абсолютно кожної дівчини: всім нам хочеться виглядати відпочивши, свіжими і повними сил - адже гранж на обличчі доречний не завжди і не скрізь. Освіжаючі мейк хороші тим, що дозволяють виглядати відмінно при будь-яких обставинах, не вимогливі до одягу, до випадку, до навколишнього середовища. І, в більшості своїй, для такого типу макіяжу не потрібно занадто багато коштів. А ще краще такий макіяж "працює" після затяжних вечірок, коли вранці хочеться виглядати такою, що відпочила, а не опухлої.

Отже, як же зробити освіжаючий макіяж?

Для початку варто підготувати шкіру до макіяжу: добре, якщо у вас є в запасі десять-п'ятнадцять хвилин на догляд, щоб вмитися прохолодною водою, протерти обличчя кубиком льоду, хоча б на п'ять хвилин накласти освіжаючі патчі і побризкатися термальною водою.

Сяйво і свіжість - майже синоніми, тому починаємо з сяючою бази під макіяж, яка додасть ефекту расфокусе для кращого маскування недосконалостей, а також допоможе зробити мейк ап більш стійким. Відмінно підійде кремовий хайлайтер, нанесений тонким шаром. Покриваємо особа максимально комфортною для вас тональної основою, краще, якщо в її складі будуть присутні будь-які доглядають компоненти. Далі невеликий лайфхак, який підійде для дівчат з колами під очима: на них теж наносимо світловідбиваючий продукт, кремовий хайлайтер підійде просто ідеально, а вже зверху - консилер, це забезпечить додаткове підсвічування. Закріплюємо результат пудрою, але запудрювати особа до абсолютно матового стану не варто.

Від контурирования в даному випадку відмовимося: адже сірий пігмент контуріруются продукту може кинути тінь втоми на обличчя, позначимо рельєф рум'янами - використовуйте ягідний варіант в кремовою текстурою: добре розтушовуємо продукт на "яблучка" щік: повинен вийти такий ефект, ніби ви щойно повернулися з морозної вулиці.

Брови укладаємо відтіночним гелем, зачісуючи їх наверх: це "відкриє" погляд. Якщо насиченості брів не вистачає, злегка заповнюємо брови тінями відповідного відтінку.

Веко вирівнюємо за допомогою кремових тіней бежевих відтінків, просто злегка "вбиваючи" продукт. Злегка виділяємо складку темно-бежевим, персиковим або нейтральним коричневим відтінком. Пензлем-олівцем і темно-коричневими тінями позначаємо межреснічного простір і злегка розтушовуємо. Наносимо на вії об'ємну туш: сильної драми не потрібно, це не той випадок, вистачить невеликої пухнастості. І не забуваємо позначити внутрішній куточок ока сяючими тінями, для більшого ефекту наносимо на нижню слизову бежевий олівець - він нейтралізує можливу червоність.

Переходимо до губ: тут все просто - вбиваємо пальцями на середину губ наші кремові рум'яна, які до цього ми розтушувати на "яблучка" щік, створюючи таким чином легкий ефект зацілованих губ - в середині пігмент повинен бути зовсім небагато більш насиченим. А зверху наносимо легкий зволожуючий глянсовий блиск, додавши додаткову краплю на середину губ: це візуально додасть обсягу.

Пензлем для хайлайтера позначаємо вилиці, але сильно не захоплюйтеся - відблиск повинен бути невеликим. А також великий пензлем з бронзерів проходимся по контурах особи і бічних поверхнях чола: не з метою контурінга, а з метою додати крапельку легкої засмаги особі так, щоб бронзер не був видний, а ось його ефект - так.

Ось і все - наш макіяж готовий. Насправді, він робиться гранично просто, не вимагає наявності будь-яких сверхнавиков або рідкісних косметичних продуктів - все це робиться буквально з коштів, які є в косметичці майже кожної дівчини.

Які кисті потрібні для виконання такого макіяжу?

Ваш необхідний мінімум - кисть-дуофібра для тональної основи, кисть для пудри, бронзера, брів, кисть-олівець а також кисть для розтушовування тіней.

Де можна купити якісні кисті?

Якісні і, при цьому, недорогі кисті, ви легко зможете знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs.