Незважаючи на те, що весь Інтернет повний різними порадами на тему створення правильного макіяжу, а на б'юті-ринку - існує маса якісних і цілком доступних косметичних продуктів, все ще, візуально макіяж, зроблений професійним візажистом, дуже сильно відрізняється від аматорського. І секрет тут не тільки в професійній косметиці і певний досвід, "набитою" руці, а й тому, що візажисти знають про нанесення кожного продукту масу нюансів і секретів, які дозволяють зробити це особливо акуратно. І в цій статті ми б хотіли поговорити про тих секрети і Лайфхак від візажистів, які допоможуть вам зробити самостійно макіяж, максимально наближений по вигляду і якості до професійного.

Секрети і Лайфхак від візажистів: робимо професійний макіяж самостійно

  1. Завжди починайте з догляду. Навіть найякісніший тональний крем не буде завдано добре на погано очищену і незволожених шкіру. Якщо хочете заощадити час
  2. Не ігноруйте праймер. У повсякденному макіяжі на цей крок, як правило, не вистачає часу, але якщо ви хочете зробити професійний варіант, то обов'язково використовуйте базу.
  3. Ви нанесли базу, але все одно переживаєте, що тон не буде стійким? Використовуйте метод стіпплінга. Це техніка, при якій тональний крем як би забивають пензлем в шкіру. В межах розумного, звичайно. Силу застосовувати не потрібно. Найкраще для цього підходити кисть флет-топ або ж дуофібра.
  4. Особливо добре у професіоналів виходить створити ефект вологого сяйва шкіри (без перебору!). Отримати модний ефект вологого сяйва набагато простіше, ніж ви думаєте: потрібно всього лише капнути трохи хайлайтера в тональний крем перед нанесенням. Результат буде набагато більш природним, ніж якби ви просто «підсвітили» хайлайтер вилиці.
  5. Мода на активну контурування закінчилася добрих п'ять років тому, але в будь-якому випадку, легкий контурінг використовувати варто - як мінімум, для того, щоб повернути особі природний рельєф, який як би стирається після нанесення тонального засобу. Контурінг - це, як не крути, тренд для камери. У житті смужки скульптора на вилицях частіше виглядають як брудні плями, навіть якщо ви нанесли зовсім небагато кошти. Один з варіантів - замінити його рум'янами, які допоможуть не тільки скорегувати овал обличчя, а й надати обличчю більш свіжий, здоровий колір. Або ж взяти тональний крем на пару тонів темніше і розтушувати його під вилицями, на лобі уздовж лінії росту волосся і по спинці носа. Також ви можете взяти свій звичайний тон і змішати його з рідким бронзерів або ж скульптором. Ефект буде відчутно більш м'яким, ніж якби ви використовували засіб соло. І не забудьте для розтушовування взяти кисть з синтетичного ворсу.
  6. У професійному макіяжі очей, насправді, є маса нюансів. Там, де новачок просто розтушуйте тіні або олівець, профі візьме ту ж кисть - і потикати їй в бронзер. А потім в рум'яна. А потім знову в бронзер. Стряхнет надлишки пігменту і тільки тоді пройдеться по межі тіней. Ефект крутий. Димка виходить м'якше, очі - більше. Макіяж століття більш органічно вписується в загальну картину. Чим більше розтушовування - тим краще, саме так можна створити красиві, плавні переходи в макіяжі. І професіонали ніколи не нехтують цим кроком.
  7. Найчастіше професіонали використовують в макіяжі очей не тільки праймер і тіні, а й олівцеву підкладку. Таким чином, макіяж стає більш цілісним, тіні - більш яскравими. Але врахуйте, що на растушевку олівцевої підкладки у вас є не більше тридцяти секунд. Розтушовувати олівець потрібно пензлем з синтетичного ворсу.
  8. Не забувайте про золоте правило: натуральні кисті ми використовуємо для пудрових текстур, синтетичні - для кремових.
  9. Тримайте кисть для розтушовування перпендикулярно складці верхньої повіки. Справа в тому, що це дозволяє зробити растушевку чистішою. І перпендикулярно тримайте кисть палетке тіней, коли набираєте відтінок.
  10. Наносите олівець на слизову нижньої повіки кілька разів (якщо ви практикуєте такий прийом). Навіть найстійкіший олівець в один шар виглядає блякло через якийсь час.
  11. Якщо ваш пігмент губ занадто яскравий для нюдовой помади, злегка припудріть губи перед тим, як їх фарбувати.
  12. Після того, як ви зробили макіяж губ, окресліть зовнішній контур за допомогою консілера. Це допоможе зробити його ще більш чітким.
  13. Також, після того, як ви оформили брови, також поправте її нижню межу за допомогою консілера з синтетичної пензлем. Таким чином, нижня межа брови буде більш чіткою, а макіяж в цілому - більш акуратним.
  14. Якщо ви робите макіяж з акцентом на губи, то саме губи найкраще фарбувати в першу чергу. Таким чином, у вас не буде шансу переборщити з макіяжем очей і ненароком створити на обличчі ще один акцент.