Гарний макіяж - це справжнісіньке мистецтво. Підібрати саме для свого обличчя гарний макіяж - це справжня наука, яку цілком можна осягнути, якщо дійсно цікавитися темою. Насправді, існує кілька досить-таки універсальних схем макіяжу, які підходять практично будь-якій особі і дозволяють робити такий макіяж досить-таки просто і швидко. До цієї категорії відноситься класичний сяючий макіяж. Він прекрасно підходить як зовсім юним особам, так і досить-таки віковим, відмінно підкреслює достоїнства і приховує недоліки. Сьогодні ми з задоволенням розповімо вам, як зробити його правильно.

Сяючий макіяж: як правильно його зробити?

Перше, що потрібно зробити - правильно позалицятися за шкірою. Жоден макіяж не ляже красиво на суху, недоглянуту шкіру. Тому вмивалися відповідним вам засобом, опціонально, наносимо отшелушивающую маску, змиваємо її. Протираємо шкіру за допомогою тоніка. Наносимо зволожуючий крем і крем для шкіри навколо очей. Далі наносимо на все обличчя, просто пальцями, сяючий праймер, він додатково зволожить, підготує і захистить шкіру. Будь-який професійний мейк-ап починається з нанесення основи. Багато дівчат пропускають цей крок, особливо для денного мейк-апу, але якщо ви хочете отримати ідеально рівний тон обличчя і стійкий "макіяж сяюча шкіра", вам не обійтися без цього засобу. Сяюча база під макіяж підготує вашу шкіру до нанесення наступних засобів. Якщо у вас холодний тон шкіри, вибирайте рожеві і перламутрові відтінки праймера, якщо теплий, вам підійде база персикових і абрикосових кольорів.

  • За допомогою кисті-дуофібри наносимо круговими рухами легкий зволожуючий тональний флюїд. Щоб не було смуг, можна додатково розтушувати його за допомогою вологого спонжа. Якщо є які-небудь точкові недоліки, маскуючи їх за допомогою коректора. Ще один шар тональної основи наносити не потрібно: це перевантажить макіяж.
  • Коригуємо зону навколо очей. В куточки очей наносимо рідкий хайлайтер. Всю поверхню навколо очей покриваємо консілером, добре розтушовуємо його за допомогою вологого спонжа. Шар консілера не повинен бути товстим. Закріплюємо консилер за допомогою сатиновою напівпрозорої пудри.
  • За контурам особи, під скуловую западину, наносимо сухий скульптор, добре розтушовуємо його пензлем. Скульптор повинен мати холодний відтінок, але все ж не переборщіть з ним, щоб не надати обличчю зайвої сірості.
  • Поверх скульптора нанесіть невеликий шар бронзера, добре розтушуйте. Це потрібно для того, щоб обличчя виглядало більш засмаглим, а отже - більш свіжим і відпочилим. Краще, якщо бронзер буде володіти легким сатиновим відливом.
  • Тепер час додати трохи сяйва. Наносимо сухий хайлайтер на верх скул, на кінчик носа, на спину носа, на "галочку" над верхньою губою, у внутрішні куточки очей, на подбровное простір. Також можна нанести його на центр чола і на підборіддя.
  • Рум'яна - надзвичайно важлива частина цього макіяжу, вони дуже освіжають обличчя в принципі, а максимально - саме в сяючою, сатиновою текстурі. Найкраще використовувати теплі рожеві рум'яна або ж коралові. Найкраще підійдуть рум'яна-хайлайтер, як продукт два в одному, наносите їх на "яблучка" щік.
  • Переходимо до оформлення брів. Робити це можна будь-яким зручним для вас способом: за допомогою помади для брів, тіней, олівця. Задайте ту форму, яка вам підходить і потім, обов'язково продублюйте хайлайтер в подбровной зоні. Важливий нюанс: укладіть брови відтіночним або прозорим гелем, обов'язково глянцевим. Матові, пудровие брови нам тут ні до чого, а сяйво гелю додатково посилить ефект.
  • Далі йде черга макіяжу очей. Спочатку наносимо на всю повіку праймер, злегка припудрюємо. Потім наносимо на всю повіку сяючі кремові тіні в бронзовому відтінку або відтінку шампанського. Додатково "прихлопувати" зверху гліттерним Топпер в тому ж відтінку, щоб додати додаткового сяйва. Інтенсивність сяйва вибирайте відповідно нагоди: чим більше шарів завдасте, тим яскравіше будуть мерехтіти тіні. Для вечірки занадто багато блиску не буває. Днем досить злегка «припудрити» повіки і трохи зачепити внутрішній куточок очей. Складку верхньої повіки оформляємо за допомогою сатинових тіней в коричневому відтінку. Вибирайте ту форму розтушовування, яка вам найбільше підходить. Найкраще як би відтягнути растушевку до скронь, щоб отримати форму пелюстки. Маленькою кистю-олівцем розтушуйте темні матові тіні уздовж війкового контуру: це допоможе зробити макіяж очей більш цілісним, заодно - допоможе зробити вії візуально густішими. Нижню повіку також фарбуйте за допомогою тих же кремових сяючих тіней і синтетичної невеликий кисті. Добре фарбуйте вії за допомогою об'ємної туші, вони повинні вийти максимально пухнастими.
  • Переходимо до макіяжу губ. Окреслювати контур губ олівцем в цьому випадку не потрібно, це сильно перевантажить макіяж. Просто накрасьте губи глянцевим блиском: повністю прозорим або ж теплим, лососевим, кораловим або персиковим.

Все - макіяж готовий. І дуже важливий момент такого макіяжу - це кисті. Саме якісні кисті перетворять процес створення макіяжу в справжнє задоволення, вони нібито фарбують самі собою. Якісні кисті відмінно розтушовують продукти, не подразнюють шкіру, не викликають алергію і дозволяють робити гарний макіяж в лічені хвилини!

Якісні кисті, ви легко знайдете в асортименті інтернет-магазину wobs.ua. Це - ідеальний варіант, якщо вам потрібні якісні кисті для різних цілей за найбільш вигідними цінами. Приємні умови оплати і доставки, консультації, величезний вибір і дбайливе ставлення до кожного клієнта - покупці wobs.ua залишаються задоволені своїм вибором!