Макіяж - це справжнісіньке мистецтво, яке підвладне далеко не всім, а тільки тим, хто дійсно щиро в нього закоханий. Втім, якщо не говорити про які-небудь реально складних мейк, а лише про тих, що служать для швидкого і ефективного приведення себе в порядок, то тут все в рази простіше, хоч певна вправність знадобиться і тут.

Сучасний темп життя, повсякденні справи і турботи не завжди дозволяють жінкам приділяти собі достатню кількість часу. Далеко не у багатьох дам є можливість витрачати на щоденний макіяж хоча б півгодини, все доводиться робити в поспіху і тому на приведення себе в порядок залишається 5-10 хвилин. Але і за цей час можна встигнути створити диво.

Сьогодні ми розповімо вам про те, як стати красивою швидко: про Лайфхак швидкого макіяжу, про тих засобах, що допоможуть привести себе в порядок максимально швидко, а також надамо просте покрокове керівництво.

Стати красивою швидко: Лайфхак для самого простого і швидкого макіяжу

  • Один з перших Лайфхак полягає у використанні дійсно якісної, гарної косметики. Вона простіше наноситься, простіше розтушовується, виглядає на шкірі красиво. Тому варто якомога більшу увагу приділити саме етапу вибору.
  • По-друге, звертайте увагу на багатофункціональні засоби, які дозволяють мінімізувати необхідність в кистях і різних зайвих рухах.
  • По-третє, збудуйте свою схему макіяжу таким чином, щоб він був сам по собі мінімалістичним. Варто об'єктивно розуміти, що для громіздких растушевок і яскравих смоки потрібен певний запас часу.

Яка косметика потрібна для швидкого денного макіяжу, який по максимуму освіжає зовнішність? Основна косметика, яка стане в нагоді будь-якій дівчині для повсякденного макіяжу - це тональна основа, консилер або коректор, бронзірующая пудра або рум'яна, туш для вій, олівець і тіні для очей, блиск або помада для губ. Цей простий набір допоможе виглядати привабливо кожен день, як на навчанні або роботі, так і на прогулянці з друзями або денному побаченні в парку. Орієнтовна схема швидкого, але відмінно освіжаючого макіяжу може виглядати наступним чином:

  • Багатофункціональний бб-крем наносимо на все обличчя, включаючи область навколо очей. Таким чином, він замінить нам зволожуючий крем, консилер, а також тональний засіб.
  • Закріплюємо тон легкої пудрою.
  • На "яблучка" щік наносимо легкі рожеві рум'яна, на вилиці - хайлайтер. Будь контурінг тут буде зайвим.
  • Оформляємо брови: злегка позначаємо форму брів за допомогою тіней і скошеної кисті. Зачісуємо брови вгору за допомогою гелю.
  • На все віко наносимо тілесні матові кремові тіні. Вони одночасно послужать і праймером, і тінями. Складку верхньої повіки оформляємо за допомогою пухнастою кисті для розтушовування і матових коричневих тіней. Пензлем-олівцем і чорними матовими тінями підкреслюємо верхній ресничний контур. Фарбуємо вії тушшю. В куточки очей і подбровное простір наносимо хайлайтер.
  • На губи наносимо прозорий блиск або нюдовую помаду.

Як бачите, в створенні цього макіяжу немає нічого надскладного. Навпаки, секрет тут полягає в навмисною простоті і використанні максимально якісної косметики і максимально якісних кистей. До слова, останні ви можете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Вобс: в максимально високій якості і по дійсно демократичними цінами. Разом з кистями від Вобс ви можете зробити абсолютно будь-який макіяж: від денного і вечірнього до коктейльної або фантазійного, - варто тільки захотіти. А наші кисті допоможуть вам в щоденному створенні краси!