Все, що нас оточує, так чи інакше піддається модним тенденціям: це стосується, наприклад, не тільки одягу, але і моди на певний статура, певну взуття, певні гаджети, певні зачіски, навіть стиль життя. Звичайно ж, макіяж модні тренди також не обходять стороною і кожен сезон модниці переглядають основні тенденції, щоб вибрати щось для себе. А в цій статті ми б хотіли трохи докладніше розповісти про основні модні тренди в макіяжі навесні 2019 року.

Тренди весни 2019 року: який макіяж буде в моді?

Незважаючи на те, що зараз зима тільки-тільки почала входити в свою завершальну стадію, ознайомитися з основними модними трендами зовсім не буде зайвим. В цілому, серед основних тенденцій можна відзначити наступні моменти:

  • Макіяж, який робиться весною 2019 року не повинен бути занадто складним. Мода часто підлаштовується під актуальний ритм життя і 2019 рік - це рік активності, рік, коли всі зайняті. Тому на годинне наведення марафету часу точно немає: саме під це підлаштовуються всі тренди. Макіяж повинен бути максимально простим і легким у виконанні: ніяких барвистих, громіздких растушевок бути точно не повинно. Використовувати краще багатофункціональні косметичні продукти.
  • Весна - це легкість, ніжні, пастельні фарби і трохи яскравих акцентів. Пастельні тони дійсно дуже актуальні весною 2019 року: тому їх використання буде оптимальним на очах, губах і щоках.
  • Нюдовая тенденція не зрушується з б'юті-п'єдесталу вже багато років. У сезоні 2019 вона знайшла нові риси: підкреслювати красу особи потрібно з акцентом на бездоганності шкіри, максимально зволожуючи її. Чого не варто приховувати, так це веснянки. Важливо, щоб шкіра в прямому сенсі сяяла.
  • Якщо говорити про моду на брови, то зараз їх краще практично не чіпати, навіть пінцетом. Просто укладайте їх за допомогою спеціального гелю: цього буде цілком достатньо.
  • Вплив 80-х і 90-х стосується не тільки предметів гардероба. Але модний макіяж літа і весни в наступному сезоні буде виглядати значно акуратніше! Монотені - найвиразніша тенденція. Наносите тіні блакитного, зеленого або рожевого кольору на всю верхню повіку. Важливо не особливо заморочуватися над растушевкой: ви можете наносити тіні прямо пальцями, або робити досить чітку, графічність лінію тінями за допомогою кистей.
  • Якщо говорити про макіяж губ, то яскраві помади, безумовно, зберігають свою актуальність, втім, нюд також не здає позицій. Актуальні як матові текстури, так і екстра-глянцеві. Ефект "зацілованих" губ також залишається досить актуальним, втім чіткий контур також не здає позицій. В моду знову повернулися коричневі відтінки помад: такі, якими вони були в 90-е.
  • Модний весняний макіяж 2019 буде виглядати незвично: замість класичного смокі на арені вже з'явився більш теплий і життєрадісний варіант. Чорні тіні замінили всі відтінки коричневого: тіні будь-якої текстури роблять погляд м'якше і цікавіші. Причому в макіяжі немає чітких і строгих переходів. Максимум плавності і розтушовування. Популярний макіяж очей з декількома колірними переходами і шарами тіней, як уже було сказано, відійшов на другий план. Занадто важко і неприродно він виглядає.
  • Не забувайте про яскраві рожеві рум'яна на "яблучка" щік: вони дозволяють дійсно значно освіжити образ і зробити його по справжньому весняним: тільки не забувайте про сполучуваність з помадою. До слова, помаду цілком можна використовувати в якості кремових рум'ян: для абсолютної гармонії.
  • У макіяжі вій в цьому сезоні не буде золотої середини. Або повна відсутність туші, або дуже пухнасті вії, практично "павукові лапки". І забудьте вже нарешті про нарощування, це дійсно немодно!