Очі - дзеркало душі. І дуже важливо навчитися правильно підкреслювати їх в макіяжі. Саме акцент на очі, як правило, виглядає в макіяжі неймовірно ефектно, це виглядає спокусливо і, часто саме макіяж очей надає загальному образу закінченість. Але у насиченого макіяжу очей часто є один недолік - він може виглядати занадто зухвало і вульгарно. Такого ефекту, звичайно ж, можна уникнути, якщо добре знати своє обличчя на предмет "йде / не йде" щодо відтінків і технік. І в цій статті ми б хотіли поговорити трохи детальніше про те, як зробити гарний і виразний макіяж очей і при цьому, не зробити його вульгарним.

Виразний макіяж очей: правила і табу

  1. Перше і найважливіше правило - якщо ви хочете зробити виразний макіяж очей, то саме очі повинні бути головним акцентом. Його можуть супроводжувати нюдовие помади або блиски, найлегший контурінг, мінімум рум'ян, трохи хайлайтера і злегка оформлені брови. Але нічого з перерахованого вище ні в якому разі не повинно створювати новий акцент.
  2. Починайте з простого: простих технік без мільйона складних растушевок і переходів. В цілому, якщо ви хочете зробити виразний макіяж, він повинен бути монохромним - золотим, бронзовим, фіолетовим, коричневим. Безліч переходів з одного відтінку в інший виглядають ефектно на макро-зйомки макіяжів, але в житті це може виглядати занадто громіздко.
  3. Якщо ви робите виразний макіяж очей, це варто узгодити не тільки з іншим макіяжем, а й з одягом. Ефектні вирізи, міні, - все це поєднується з виразним очима не дуже і створює неправильні асоціації.
  4. Виразний макіяж очей вкрай погано поєднується з щільним тоном, буквально, пластилінових. Макіяж відразу починає виглядати маскою.
  5. Не використовуйте занадто багато шиммера на століттях. Знову ж таки, на фото це може виглядати здорово, але такий прийом, як правило, робить "жування" повіку і може відчутно старить.
  6. Починайте з малого. Завжди простіше додати, ніж прибирати надлишки тіней або ж коригувати занадто широку або довгу стрілку.

Ми також хотіли б привести приклад покрокової інструкції по створенню виразного і зовсім невульгарна макіяжу очей.

Виразний макіяж очей: покрокова інструкція

  1. Вирівняйте тон шкіри, скоректуйте зону навколо очей за допомогою консілера. Припудріть обличчя транспарентной пудрою.
  2. Оформіть брови. Вони повинні бути в міру виразними, але все ж не надто яскравими.
  3. Нанесіть на повіки тонкий шар тонального крему або бази для тіней. Потім розтушуйте матові бежеві тіні. Так ви створите базу під макіяж очей, завдяки якій він стане яскравішим, чи не потьмяніє і не скачається на століттях протягом дня. А ще, база дуже важлива, щоб вирівняти колір століття. Адже якщо крізь тіні будуть просвічувати маленькі вінки, то буде здаватися, щоб макіяж зроблений з плямами.
  4. Потім стійким чорним олівцем для очей зафарбуйте слизову оболонку ока знизу і зверху, фарбуйте міжвійовий простір і пройдіться вздовж усього війкового краю. Невеликий м'яким пензликом відразу розтушуйте краю. Можна витягнути форму макіяжу очей в невелику стрілку.
  5. Темні матові або сатинові тіні нанесіть на все рухоме віко згори і на всю нижню повіку. Використовуйте для цього плоску кисть з натурального ворсу. Відтінок тіней вибирайте будь-який - тут можна використовувати як насичені яскраві відтінки, так і нейтральні: наприклад, коричневий, фіолетовий, бронзовий або болотний. Але найкраще виглядають саме коричневі варіанти.
  6. Так званим «транзитним» кольором, який повинен бути трохи темніше кольору шкіри (наприклад, світло-коричневий, приглушений рожевий, червонувато-попелястий), розтушуйте всі тіні, щоб вийшла серпанок, а також пройдіться по нижньому століттю. Використовуйте для цього кисть-бочонок з натурального ворсу. Щоб здавалося, ніби у очей красива мигдалевидна форма, розтушуйте тіні від зовнішнього куточка ока у напрямку до скроні. Щоб зробити тушевку максимально м'якою, візьміть чисту пухнасту кисть і пройдіться по краю тушевки ще раз. По контуру верхніх вій пройдіться тонким пензлем з чорними тінями і злегка розтушуйте цю імпровізовану стрілку.
  7. Якщо ви хочете зробити макіяж одночасно і яскравим, і свіжим, додайте світлі сяючі тіні на центр рухомого століття. Використовуйте для цього подушечку пальця і ​​м'яко розтушуйте тіні по краях. Це також можна зробити плоскою кистю з натурального ворсу. Підсвітите внутрішні куточки очей за допомогою хайлайтера або світлих тіней з мерехтінням, а кісточку під бровою позначте матовими тінями на тон світліше.
  8. Усе! Можна додати трохи рум'ян, хайлайтера і блиск для губ.