Літо і весна - час яскравого макіяжу, тому беріть на замітку тіні ягідних відтінків! Нехай вишня, полуниця, малина і брусниця радують нас не тільки своїм смаком. Ягідні тіні - це дійсно гарячий тренд, який дозволяє зробити очі надзвичайно яскравими, спокусливими, красивими. Ягідні тіні мають цікавим ефектом. Вони не тільки освіжають колір обличчя, але і колір очей з ними цікаво заграє. Наприклад, блакитні очі виглядатимуть майже синіми. А карі - навпаки, трохи світліший. Правда, у ягідних тіней є ще одна важлива особливість: якщо на обличчі є хоч найменший ознака втоми, якщо є хоч найменша підозра на недосип, то ягідні тіні, можуть значно погіршити ситуацію і створити ілюзію заплаканих очей.

Ягідні тіні: як правильно ними користуватися?

Ягідні відтінки все-таки відносяться до відтінків червоного спектра. Основне правило, якого варто дотримуватися, продиктовано головним побоюванням. Щоб виключити можливість хворобливого ефекту, не потрібно робити такий макіяж, якщо ви не виспалися або, скажімо, втомилися. В іншому випадку вид буде нездоровим, як би ви не старалися. Якщо ж все в порядку - приступайте. Найобережніші можуть перестрахуватися, використовуючи краплі, що нейтралізують навіть натяк на червоність очей. Тому, якщо виділити основні моменти використання ягідних тіней, то можна відзначити наступне:

  • Обов'язково добре відкоригуйте зону навколо очей. Не повинно бути ніяких натяків на червоність або синяву. Використовуйте для цього досить щільний консилер, який дозволяє виправити максимум. Наносите консилер на всю зону навколо очей, добре відкоригувавши як кола під очима, так і верхні повіки.
  • Дуже важливо, щоб макіяж з ягідними тінями був максимально стійким, яскраві кольори, які скочуються - це не найкраща ідея. Тому обов'язково наносите на віки праймер під тіні.
  • Ви можете робити ягідними тінями як мономакіяж, так і розтушовування, але стежте за тим, щоб макіяж не виявився занадто громіздким. Оптимальний варіант - нанести ягідний відтінок на всю повіку, а складку верхньої повіки злегка виділити за допомогою скульптурірующій відтінку.
  • Обов'язково додавайте у внутрішній куточок ока хайлайтер, можна використовувати як золотисті, так і сріблясті відтінки. Це допоможе освіжити погляд і нейтралізувати небезпеку ягідних тіней.
  • Відбілюючі краплі - це надзвичайно важливо в такому макіяжі. Обов'язково закапайте їх в очі, щоб максимально відбілити білки.
  • Сучасна мода дозволяє наносити ягідні тіні як на верхнє, так і на нижню повіку. Головне, не завдавати їх занадто близько до внутрішніх куточків очей.
  • Дуже важливо вибрати ягідні тіні максимально відповідні до вашого кольоротипу, щоб вони не виглядали инородно на обличчі. Якщо у вас холодна зовнішність, то краще вибирати ті відтінки, в яких переважає рожева складова. Якщо тепла - то ті, в яких переважає помаранчева.

Як бачите, в використанні ягідних тіней, в принципі, немає нічого особливо складного. При правильному використанні, вони можуть дуже здорово освіжати зовнішність і погляд. Крім цього, для ягідних тіней дуже важливо підібрати правильні кисті. Найкраще, якщо ви маєте справу з сухими текстурами, використовувати кисті з натурального ворсу - для нанесення і розтушовування тіней. Якщо ж ви віддаєте перевагу кремові тіні, то їх можна наносити прямо пальцями, або ж за допомогою добре набитих кистей з синтетичного ворсу, він менше вбирає в себе продукт. Якісні кисті для тіней ви можете без проблем купити в асортименті інтернет-магазину Вобс по найбільш доступними цінами і в стабільно високій якості.