WOBs

Краса рятує навіть у найважчі часи, тому ми знаємо, наскільки важливо жінкам бути красивими. Ми хочемо привнести якнайбільше прекрасного в цей світ, тому покращуємо його за допомогою якісних інструментів – пензликів для макіяжу. Wobs доводять, що краса – це не лише естетика, а й довіра покупців.

кісточки для макіяжу wobs

 
WOBs

Як вибрати професійні кисті для макіяжу? Український виробник ВОБС допоможе вам!

Ми – виробник професійних кистей для макіяжу, тому наші цінності полягають у виготовленні якісних інструментів, з якими легко та приємно працювати. Обираючи пензлики ВОБС, ви можете бути впевнені в рівномірному та гладкому нанесенні косметики. Крім того, наші пензлики не викликають роздратування, тому вони не будуть шкідливими для вашої шкіри.

Наші професійні кисточки для макіяжу дозволяють працювати з різними техніками, змішувати кілька відтінків, коригувати найменші дефекти та акуратно виправляти помилки у накладанні макіяжу.

виробник пензликів

Ось ще кілька фактів про нас:

Український виробник Вобс – це бренд, який працює з 2008 року, тому має величезний досвід у продажі пензликів для мейк-апу;
У нашому асортименті понад 300 типів пензликів;
У нас ви можете купити кисті для макіяжу з натурального ворсу для сухих текстур – у каталозі ви знайдете моделі з білки, соболя, кози, єнота, лисиці, рисі, поні;
Для роботи з кремовими текстурами ми пропонуємо чудові кисті для макіяжу з таклону та кукурудзяного волокна;
Ми не обмежуємося сайтом та працюємо в офлайн-магазині, тому ви можете придбати пензлі для макіяжу Київ;
Наша команда чудово розуміється на тому, які пензлики користуються популярністю, оскільки ми співпрацюємо зі школами макіяжу та салонами;
Ми не тільки інтернет магазин кистей для макіяжу, але також спеціалізуємося на широкій палітрі декоративної косметики – олівців для очей та губ, палеток тіней, підводок для очей тощо.
Як виробники пензлів для макіяжу, ми подбали про асортимент догляду за пензликами;
У каталозі ви знайдете не тільки окремі моделі, але також набори пензликів для макіяжу. Всі вони мають своє призначення: у подарунок, для особистого користування, для навчання та для професійного нанесення макіяжу.
У магазині ВОБС ви можете не тільки замовити пензлики для макіяжу для себе, але й подарувати їх своїм близьким у вигляді подарункових сертифікатів;
Нас цінують, тому ми беремо участь у найбільших виставках та є спонсором чемпіонатів та змагань з макіяжу;
Ви можете кисті для макіяжу купити Київ у будь-який час, а ми забезпечимо вам швидку доставку;
Ми надсилаємо вам замовлення у спеціальних коробочках, які на 100% захищають від пошкоджень;
Роблячи замовлення у WoBs, ви автоматично отримуєте подарунки та знижки на наступну покупку.
 
WOBs

Купити пензлі для макіяжу, які зроблять ваш макіяж майстерним та неповторним

Ми впевнені, що ви неодноразово захочете купити кисті для макіяжу в нашому магазині і повертатиметеся до нас знову і знову, адже ми пропонуємо багато приємних переваг:

Виняткова якість виробництва товарів;
Постійне поповнення асортименту нових моделей;
Різноманітний ворс, а також форма та розмір пензликів;
Індивідуальна упаковка для кожного пензлика;
Клієнтоорієнтованість персоналу.

wobs.ua пензлики для макіяжу – те, що зробить вас майстром у своїй справі!