UAH
  • EUR
  • USD
Офійний сайт компанії WoBs
Додайте товар у порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративна косметика

Декоративна косметика – це те, що допомагає нам підкреслити принади нашої зовнішності та приховати її незначні недоліки. Такими засобами користувалися ще з давніх часів, причому як і чоловіки, так і жінки. Так улюбленими косметичними засобами у фараонів була підводка для очей та чорний лак для нігтів. Під час довгих віків косметика декоративна так і залишалася показником статусу. Та зараз, на щастя, настали зовсім інші часи. Тепер кожен бажаючий може зробити макіяж на власний смак, адже засобів і інструментів для цього більш ніж достатньо

купити декоративну косметику

Професійна декоративна косметика від Вобс. Найкращі засоби для вашого макіяжу

Професійна декоративна косметика призначена перед усім для візажистів у салонах краси, але також надзвичайно популярна у тих, хто створює макіяж лише для себе. Адже вона гарантовано забезпечує найкращий результат і перетворює мейк-ап на справжню магію. Вобс завжди турбується про те, щоб ви могли купити декоративну косметику лише від оригінальних брендів з усіма гарантіями якості. Його широкий асортимент включає в себе: 

замовити декоративну косметику

◉ Палетки для тіней;
◉ Хайлайтери;
◉ Пудру для обличчя;
◉ Рум’яна;
◉ Олівці для очей;
◉ Накладні вії та клей для них;
◉ Бази під макіяж;
◉ Олівці для брів;
◉ Пудру для брів;
◉ Фарбу для брів;
◉ Хну для брів;
◉ Тіні для брів;
◉ Гелі для брів та мило;
◉ Шампуні для брів, скраб та броупасту;
◉ Воскоплави та віск для брів;
◉ Помади;
◉ Олівці для губ;
◉ Блиск для губ;
◉ Бальзами та скраби для губ.

Вся декоративна косметика купити яку ви можете на цьому сайті перевірена справжніми професіоналами та відповідає міжнародним стандартам якості. Адже wobs.ua – це ваша гарантія вдалого макіяжу.

Вгору