Мінімальне замовлення на сайті від 200 UAH
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товар у порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кейси косметичні

Сортування:
за популярністю за каталогом спочатку дешевше
 
WOBs
 

Кожний власник повних наборів кистей для макіяжу або різноманітних косметичних засобів пишається своєю колекцією, будь-то професіонал, або звичайний любитель. Ви з трепетом і особливою увагою вибирали кожен пензлик, кожен олівчик, поки не купили все необхідне, але покласти вам цю колекцію нікуди? На допомогу до вас прийде чохол для кистей для макіяжу та чохол для косметики.

На перший погляд, чохол - це якась дрібниця, на яку ніхто толком не звертає уваги. Але це невірно. Чохол - це основна річ, за допомогою якої ви можете продовжити термін експлуатації ваших кистей. Адже стан кисті залежить не тільки від того, як нею користувалися, але і від того, як її зберігають. Що б кожен волосок був в акуратному, що не пошарпаному стані, кисть потрібно зберігати в спеціальному чохлі. Купити чохол для кистей для макіяжу ви можете в нашому інтернет магазині. Але спочатку ви повинні розібратися, з якою саме метою вам потрібен чохол, тому що вони все поділяються за своїм призначенням.

чохол для косметики купити

Існують спеціальні чохли для перенесення кистей і косметичних засобів, такі чохли називаються поясами. З їх допомогою ви легко і просто перемістіть, в разі необхідності, ваші кисті і косметику. За допомогою тубов ви так само зможете легко перенести всі ваші власності у разі необхідності. А так само існують звичайний чохол для олівців, пензлів і іншого. Це все ви зможете знайти в магазинах під розділами "чохли та аксесуари для косметики". Дуже складно знайти відповідні аксесуари для вашої косметики, а знайти високоякісний аксесуар, який до того ж підійде під вашу косметику, ще важче. Але ви повинні зрозуміти, що аксесуари для зберігання косметики - це те місце, де вона буде проводити більшість часу. Вважайте, що це її будинок. Наш інтернет магазин надасть вам найширший асортимент аксесуарів для зберігання косметики. У нас ви знайдете, серед розмаїття товарів, то, що вам дійсно підійде. Ми розуміємо, що якісний аксесуар для косметики не повинен бути розкішшю. Він повинен бути важливим елементом.

Саме тому наша цінова політика підійде навіть для тих, хто має не дуже високі заробітки. Саме тому більшість українських візажистів здійснюють покупку аксесуарів для зберігання косметики в нашому інтернет магазині. Не забувайте, що не варто нехтувати такою важливою річчю. Якщо у вас до сих пір немає аксесуара для вашої косметиці, не замислюючись купуйте його на нашому сайті.

 
WOBs

Які чохли підходять для пензлів?

Пензлі - це робочий матеріал для візажиста. Це то, чим ВІН заробляє Собі гроші. Термін прідатності пензлів безпосередно Залежить від місця его зберігання. Існують СПЕЦІАЛЬНІ чохли для пензлів різніх форм и призначення: чохли, тубуси, косметички. Пензлі в них можна розміщуваті разом и окремо.

 
WOBs

Якими бувають чохли для косметичного приладдя?

чохли косметичні купити

Для косметичний приладдя існують:

Косметички. У них зберігають все: відпензлів до рум'ян. Є Великі, Професійні косметички, де для кожної одиниці косметики є своє місце.
Чохли для олівців.Дуже Зручний аксесуар, так як КОЖЕН олівець знаходиться в життя без комірці. Ви можете розмістіті Олівці в потрібному вам порядку и з легкістю найти Потрібний колір.
Тубус для пензлів. Компактний чохол, Який помістіться в будь-Якій жіночій сумочці.
Чохли для пензлів. Виконання у виде гаманця. Ви можете вібрато для себе цею аксесуар в залежності від кількості пензлів в Вашому розпорядженні. Бувають чохли, в якіх можна розмістіті від 8 до 29 пензлів. Такоже, ви можете прідбаті двох'ярусній чохол на 46 осередків.
Чохли-папки. Займаюсь мало місця, але дуже місткі.
Пояс - чохол. Який кріпіться на талію. Підходить для роботи візажістів.
Чохол бровіста. У ньом містяться всі супутні товари для догляд за бровами.
 
WOBs

Як обрати чохол?

Вибираючи чохол, спочатку визначте его призначення. Якщо вам нікуди складати косметику, купіть косметичку. Але якщо макіяж - це ваша професія, то слід вибрати більш функціональний аксесуар, де б можна все розставити по місцях и косметичні засоби не змішуються.

 
WOBs
Де можна купити чохли для косметичного приладдя?

Існує безліч онлайн и офлайн магазинів для покупки аксесуарів. Але інтернет-магазин wobs.ua вам може запропонувати хороший асортимент за адекватні гроші.

Вгору