В наличии
W5208
Кисть для нанесения теней, консилера, корректора W5208 синтетика
(4)
365.00 ₴
Войдите в кабинет, чтобы увидеть окончательную скидку
-+
В списке желаний
Добавить в список желаний
Характеристики:
Цвет: Smokey;
- отделение или почтомат Новой почты;
- Укрпочта в отделения;
- за пределы Украины;
- Novapost международная доставка;
- доставка курьером Новой почты.
- оплата по реквизитам в кассе или терминале;
- онлайн-оплата банковской картой Liqpay;
- наложенный платеж.
Пензлик для тіней має щільно набитий таклоновий ворс і розроблений спеціально для рідких текстур. Він буде ідеальним для нанесення консилера, адже завдяки своєму щільному ворсу зможе за один шар перекрити всі недоліки. Крім того, хоча таклон, який використовується в деяких пензликах WOBS, є пружним синтетичним матеріалом, проте він винятково ніжно торкається шкіри, не викликає подразнень навіть у найчутливіших зонах. А ергономічний дизайн та оптимальна плоска форма забезпечать зручне користування.
5.0
26.08.2020
Для нанесення і розтушовування тіней цей пензлик просто ідеальний. Мені подобається ним працювати і, звичайно ж, результат.
●●●●●
Yulia Sanina
5.0
04.09.2019
Пензель класний, зручний, легкий, чудовий дизайн. Добре підходить для нанесення консилера під брову, око, під око. Дуже задоволена пензлем.
●●●●●
Кадирова Анжела Анатоліївна
5.0
01.06.2018
Дуже хороший пензлик, зручний, дозволяє набрати невелику кількість консилера. Легко відмивається.
●●●●●
Косолап Надія
5.0
02.03.2018
Шикарна щітка. Дійсно хіт!!! Користуюся вже років 6, напевно, і вона як нова!
●●●●●
Анастасія Ермишина
Похожие товары

















