Олівець для губ - це один з найбільш багатофункціональних продуктів в кейсі професійного візажиста, а також в косметичці кожної дівчини. Як правильно його використовувати? Читайте в нашому матеріалі!

Олівець для губ представляє з себе спеціальну текстуру, укладену в дерев'яний корпус. Олівець - це воістину багатофункціональна штука і він здатний на більше, ніж ви можете собі уявити!

Перше завдання олівця - контур губ!

Перша і головна задача, що стоїть перед олівцем для губ - це, природно, добре коригувати губи, а також найстійкішим чином тримати контур. Олівець повинен бути водостійким, щоб основне своє призначення виконувати максимально точно. Корегуйте форму губ олівцем або ж просто обводить контур, далі наносите помаду. Так макіяж буде максимально стійким.

Продовжити стійкість макіяжу губ за допомогою олівця - легко!

Олівець також може використовуватися не тільки як контур, але і як підкладка для помади, щоб значно продовжити її стійкість. В такому випадку ви не просто позначаєте контур губ олівцем, а й розтушовувати лінію всередину, злегка заштріховивая всю поверхню губ. Далі - наносимо помаду. Наносити зверху блиск в такому випадку не варто - пігмент може "відшаруватися" і зібратися в складочках губ, що буде виглядати вкрай неестетично.

Олівець як помада - робимо красиво

Олівець можна цілком використовувати як повноцінну помаду: візажисти люблять цей нехитрий трюк, макіяж губ виходить в такому випадку матовим або з невеликим сатиновим відблиском. В даному випадку краще підібрати менш стійкий, але більш сатиновий олівець, щоб він не виглядав на губах дуже сухо. Використовувати можна будь-які відтінки, хоч яскраві, хоч нюдовие, головне - наносити олівець тонким шаром.

Скорегувати форму губ за допомогою олівця - нічого складного

Олівець як не можна краще підходить для коригування форми губ за рахунок своєї високої пигментированности. Але не забувайте про те, що коригувати: як зменшувати, так і злегка збільшувати губи можна лише в ділянках з плоским рельєфом - саме в такому випадку це буде максимально непомітно і вийде легко уникнути ефекту "клоуна". Поверх коррекіціі в ідеалі використовувати ще і високопігментовані Тінт, домігшись абсолютно природного ефекту.

Олівець для губ як підкладка під тіні - чому ні?

Залишимо червоний олівець для подіумних і фантазійних макіяжів (хоча якщо ви досить сміливі в своєму іміджі - то чому б і ні), для підкладки під тіні в класичних Смоукі-айз, дуже добре підходить коричневий олівець для губ. Коричневі олівці для губ, здавалося б, пішли далеко в минуле, разом з яскраво вираженим контуром на тлі світлої помади, проте сьогодні, ми знаходимо їм нове, абсолютно геніальне застосування. І, цілком правильно, це - підкладка під Смоукі. Олівець для губ чудово легко розтушовують і поверх нього можна легко накласти відповідні тіні. Особливо добре цей варіант виглядає не неконтрастних, теплих цветотіпах.

Олівець як кремові рум'яна - ще одне застосування продукту!

Так, олівець можна нанести і швидко розтушувати на "яблучка" щік: це дасть максимально повну гармонію відтінків в макіяжі - адже тоді, відтінки губ і рум'янцю будуть збігатися на всі 100%! Цей трюк, як і все геніальне - простий, але ефект виходить відмінний.

Сподіваємося, що ви переконалися в тому, що купити олівець для губ - це значить забезпечити себе неймовірно багатофункціональним і якісним продуктом, який вирішує одночасно безліч завдань в макіяжі. Як і зі звичайною дівчиною, так і професійного візажиста, необхідні різні відтінки олівців: для використання з яскравими помадами, з нюдовимі, ​​відповідно до цветотипом або для корекції губ. У будь-якому випадку, замовити якісні олівці для губ на wobs.ua буде кращим рішенням!