Мінімальне замовлення на сайті від 200 UAH
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товар у порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Точилки для олівців

Сортування:
за популярністю за каталогом спочатку дешевше

На перший погляд точила для косметичних олівців здається не особливо важливою річчю, яку можна купити в будь-якому переході за 10 гривень. Але люди, які дотримуються цієї точки зору, помиляються. З того моменту, як ви обзавелися професійним косметичним олівцем, вам варто подбати про те, що б правильно і якісно його утримувати, тобто, подбати про покупку хорошою точила для косметичного олівця.

професійні точілки для олівців

Погодьтеся, що абсолютно не хочеться витрачати хороший професійний олівець на те, щоб точилка його постійно ламала або погано заточувати грифель. Інтернет магазини просто кишать різними точила для олівців, але саме в нашому магазині ви можете придбати професійну точилку для професійних олівців. З початку вам потрібно визначитися, яка саме точилка для косметичних олівців вам потрібна. Існують точила з додатковим пластиковим контейнером, завдяки якому ви зможете поточити свій олівець де-завгодно, не залишивши жодної мусоринкі за собою. Так само є відкриті точила без контейнера. Точити олівець в даній точила вам знадобитися над листком паперу або ж над відром для сміття.

До всіх хорошим точила, як зручності повинна йти пластмасова паличка, за допомогою якої ви зможете звільнити свою точилку для косметичного олівця від грифеля, в разі його поломки. Так само існує така точилка для косметичного олівця в якій існує кілька роз'ємів для олівців. Адже ви не знаєте, можливо, вам захочеться купити олівець, який по діаметру буде не зовсім стандартний. Купувати ще одну косметичну точило для олівця - це зайва трата сил і грошей. Саме тому простіше відразу купити точило з декількома роз'ємами. Хоча, в разі, якщо ви незмінно використовуєте певні олівці однакового розміру, вам не варто замислюватися про діаметр роз'єму в косметичній точила для олівців.

Можливість купити точило для олівців ви маєте на нашому інтернет магазині. Адже ми прекрасно розуміємо, що точилка для косметичних олівців - це не розкіш, а буденна річ, яка просто необхідна в житті кожної дівчини, яка доглядає за своїм зовнішнім виглядом.

Саме тому наш інтернет магазин зумів поєднати в собі якість товару і його доступність. Більшість українських дизайнерів вибирають саме наш інтернет магазин. Доставка діє по всій території України.

 

Чим косметична точилка відрізняється від звичайної?

У косметичної точила лезо розташовано так, щоб під час заточування кінчик олівця не був занадто довгим. Адже через м'яку текстури він швидко зламається.
Ще одним явним відмінністю є кількість отворів. У косметичних точила їх дві-три, тоді як у канцелярських - тільки одне. Виробники косметичних точилок подбали від тому, щоб, купивши одну точилку, ви змогли в різних отворах точити і олівці різного призначення в макіяжі.

 

Як вибрати точилку для косметичних олівців?

При виборі точила враховуйте кілька факторів.

купити точилку для олівців

◉ Гостре лезо. Корпус буває пластиковий або металевий, але це ніяк не впливає на якість.
◉ Точилка повинна бути компактною і маленькою, щоб не займати багато місця в косметичці.
◉ Кількість отворів. Чим більше, тим краще. Є ймовірність, що більшість з них підійдуть по діаметру вашим олівцям.
◉ Додатковий пластиковий контейнер для сміття. Це дуже зручно, коли вам потрібно заточити олівець в дорозі або в готелі. Спустошити контейнер ви зможете в будь-який зручний для вас час.

 

Чи можна точити олівець для очей звичайної точилкою?

Олівці для очей та для губ можна точити звичайною точилкою. Як правило, звичайні точилки розраховані на більш щільну текстуру олівця. Тому косметичні олівці швидко ламаються і нагострити їх таким способом неможливо. Купуйте спеціальну точилку в магазині косметики, і вона прослужить вам довгі роки. Різні виробники точилок роблять різні діаметри для олівців. Тому візьміть з собою в магазин свої олівці і підберіть потрібний розмір точилки.

 

Як заточити м'який косметичний олівець

Заточити м'який косметичний олівець - досить складно. А якщо ще і точилка невідповідна, то швидше за все олівець буде постійно ламатися, поки барвника в ньому зовсім не залишиться. Лайфхак: покладіть олівець на півгодини в морозилку. Потім дістаньте і можете точити його. Завдяки тому, що м'яка текстура олівця підмерзне, точити його буде набагато легше і результат вас порадує.

Вгору