0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

    Ідеальний рівний тон шкіри - основа гарного макіяжу. Одним із кращих інструментів для нанесення тональної основи вважається кисть. На відміну від спонжа або пальців, кисть акуратно вбиває тон, ідеально його растушевивая.

    При виборі кисті для тону слід звернути увагу на кисті, зроблені з синтетичного ворсу. На відміну від натуральної кисті, синтетичні не вбирають кремові текстури, економніше витрачаючи продукт.

    Залежно від текстури тональної основи, використовують кисті різних форм. Найбільш універсальна кисть для тону - плоска пружна кисть у формі лопатки. Вона зручна як для нанесення тонального крему, так і праймера, рум'ян, бронзера. Кисть для тону в формі лопатки дає рівне гладке покриття, дозволяє брати необхідну кількість продукту.

    Кругла кисть для тону з плоским зрізом відмінно завдає і одночасно шліфує найщільніші текстури. Такий пензлем зручно наносити щільний тон вбиває рухами, заповнюючи всі нерівності шкіри, створюючи рівне покриття. Скошена кругла кисть допоможе нанести основу на зону, де важко розтушувати тональний крем - навколо крил носа, губ, на переніссі. Кисті для тону в формі трапеції дуже щільні, рівномірно наносять тон, шліфують його, такий пензлем також дуже зручно робити жирну корекцію. Дуофібри (кисті зі змішаним ворсом) дають напівпрозоре покриття, підходять для нанесення легких тонів-флюїдів, кремових рум'ян, хайлайтера. Тон за допомогою дуофібри наноситься рівномірним тонким шаром.

    Купити кисть для тональної основи можна в нашому магазині. Серед великого асортименту різноманітних моделей з радістю допоможемо вибрати ідеальну для Вас кисть.

Вгору