UAH
  • RUB
  • EUR
  • USD
Офійний сайт компанії WoBs
Добавьте товары для сравнения
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пензлі для тонального крему, бази та нанесення тону

Сортування:
за популярністю за каталогом спочатку дешевше

    Ідеальний рівний тон шкіри - основа гарного макіяжу. Одним із кращих інструментів для нанесення тональної основи вважається кисть. На відміну від спонжа або пальців, кисть акуратно вбиває тон, ідеально його растушевивая.

    При виборі кисті для тону слід звернути увагу на кисті, зроблені з синтетичного ворсу. На відміну від натуральної кисті, синтетичні не вбирають кремові текстури, економніше витрачаючи продукт.

    Залежно від текстури тональної основи, використовують кисті різних форм. Найбільш універсальна кисть для тону - плоска пружна кисть у формі лопатки. Вона зручна як для нанесення тонального крему, так і праймера, рум'ян, бронзера. Кисть для тону в формі лопатки дає рівне гладке покриття, дозволяє брати необхідну кількість продукту.

    Кругла кисть для тону з плоским зрізом відмінно завдає і одночасно шліфує найщільніші текстури. Такий пензлем зручно наносити щільний тон вбиває рухами, заповнюючи всі нерівності шкіри, створюючи рівне покриття. Скошена кругла кисть допоможе нанести основу на зону, де важко розтушувати тональний крем - навколо крил носа, губ, на переніссі. Кисті для тону в формі трапеції дуже щільні, рівномірно наносять тон, шліфують його, такий пензлем також дуже зручно робити жирну корекцію. Дуофібри (кисті зі змішаним ворсом) дають напівпрозоре покриття, підходять для нанесення легких тонів-флюїдів, кремових рум'ян, хайлайтера. Тон за допомогою дуофібри наноситься рівномірним тонким шаром.

    Купити кисть для тональної основи можна в нашому магазині. Серед великого асортименту різноманітних моделей з радістю допоможемо вибрати ідеальну для Вас кисть.

Яку форму кисті краще вибрати для тону?

Є кілька варіантів. Найбільш універсальними є кисті флет-топ з плоским зрізом, а також кисті-дуофібри з комбінованого ворсу. Такі кисті дозволяють дуже точно наносити тональний засіб "набиває" рухом і розтушовувати їх. Якщо ви - візажист, то вам напевно також знадобиться плоска кисть-язичок. Вона підходить для нанесення тону, безпосередньо, на обличчя. А ось розтушовувати краще спонжами або кистями інших форм.

Який ворс найкраще підходить для кистей для тональних засобів?

Найкраще для нанесення тональних засобів підходить синтетичний ворс - наприклад, таклон. Справа в тому, що натуральний ворс занадто сильно вбирає рідкі текстури, забезпечуючи дуже неекономічний витрата коштів. Крім цього, натуральний ворс завдає кошти з смугами. А кисті з таклона наносять засоби досить рівномірно. Ще один варіант - кисть-дуофібра з комбінованого ворсу. Багато візажисти також люблять силіконові кисті-лопатки. Їх можна використовувати не тільки в якості девайса для нанесення тону, а й в якості шпателя. Силіконові кисті-лопатки також гарні для того, щоб попереджати осипання тіней на вже оформлений тон особи.

Що краще для нанесення тону: кисть або спонж?

Це - справа техніки і смаку. Кисть дозволяє нанести щільний шар тону, щоб створити вечірній макіяж і приховати максимум недоліків. А ось вологий спонж дозволяє розтушувати тональні креми і флюїди найтоншим шаром, який буде практично непомітний на шкірі. Тому, ми переконані, що в косметичному арсеналі повинні бути обидва варіанти: а використовувати їх можна в залежності від ситуації і приводу.

Вгору
,