UAH
  • EUR
  • USD
Офійний сайт компанії WoBs
Додайте товар у порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пензлі для нанесення і розтушовування консилера, коректора і кремових тіней (Синтетика)

Консилер - це відмінний засіб, який допоможе приховати вашу втому і безсонні ночі, які відображаються на ділянки навколо очей. Але для того, що б цей продукт добре ліг на шкіру і не зробив область навколо очей суцільним плямою, вам необхідна професійна якісна пензлик для консілера. Це одна з небагатьох кистей, яка складається з синтетичних матеріалів. Бувають і натуральні кисті, які виготовляють найчастіше з соболя, але це рідкість.

Кисті для консілера виготовляють такої форми, що б вам було зручно маскувати таку маленьку область, як область навколо очей. Кисть для консілера повинна бути досить твердою, що б ви могли виправляти дрібні деталі шкіри навколо очей. Так само існують якісь коректори, які так само допоможуть приховати дрібні вади вашої шкіри.

Коректор практично не підходить для маскування синців під очима. Він більше призначений для замазування дрібних деталей вашого обличчя, наприклад, прищі. Кисть для коректора схожа з пензлем для консілера. Єдине, що їх відрізняє - це те, що у кисті для коректора повинен бути більш гострий кінчик, так як ця кисть призначена для дрібних деталей. Якщо вам це відміну здалося досить незначним, то ви помиляєтеся. Будь-який професійний візажист скаже вам про те, що не буває незначних деталей в такому виді мистецтва, як макіяж. Так, так, макіяж теж можна назвати своєрідним мистецтвом, адже візажист як художник створює різні образи. А де ви бачили поважаючого себе художника з поганими пензликами?

Що б уникнути казусів, таких, як ті, коли дівчина старанно маскувала всі недоліки шкіри, темні кола під очима, витратила на це багато часу, але через те, що кисть була поганої якості, їй так і не вдалося домогтися належного результату , вам варто купити качественнуюкість і не шкодувати на це грошей. Якщо вас бентежить, що вартість кисті для консілера і кисті для коректора вам буде не по кишені, то ми поспішаємо вас порадувати.

У нашому інтернет магазині ви знайдете продукцію різного роду, зокрема кисті для консілера і кисті для коректора, за цінами, які доступні кожній людині. Якість не змусить вас в собі засумніватися. Саме тому більшість українських візажистів купують необхідні прилади для своєї роботи в нашому магазині. Не варто економити на своєму зовнішньому вигляді, адже в сучасному світі, ніж приємніше і миліше ти на вигляд, тим краще ставлення оточуючих до тебе.

Як вибрати кисть для консілера?

Кисть для консілера повинна бути виконана з синтетичного ворсу, наприклад - з таклона. Натуральний ворс тут не підійде тому, що по-перше, з китицями з такого ворсу консилер смуги і розтушовується нерівномірно, по-друге, натуральний ворс вбирає в себе занадто багато консілера, що сприяє економічній витраті кошти. Форма кисті може бути плоскою, або ж щільно набитої круглої, що нагадує за розміром мініатюрну дуофібру. Розмір вибирайте середній.

Як вибрати кисть для коректора?

Все залежить від того, які конкретно коректори ви використовуєте. Якщо ви застосовуєте коригувальні, що маскують засоби для корекції локальних недоліків шкіри, то вибирайте маленькі кисті з синтетичного ворсу, які дозволяють точно нанести засіб і легко розтушувати його. Якщо ви використовуєте кольорові корекції - наприклад, із зеленим відтінком, або ж персиковим, то вибирайте середній розмір і синтетичний ворс. Бажано мати в своєму арсеналі хоча б пару варіантів.

Немає товарів

Вгору
,