0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Найголовніше в дівчині - це погляд. Кожна представниця жіночої статі хоче мати повний таємничості і загадковості погляд. Цього можна легко домогтися за допомогою різних косметичних засобів. Однією з головною складовою будь-якого способу є Ваші брови. Саме брови створюють гармонію і розкривають наш характер.

Нема брів - немає характеру.

Навіть якщо Ви не можете похвалитися шикарною формою брови це можна легко виправити!

Для цього можна використовувати тіні для брів, барвники, косметичні олівці для брів. Невід'ємним помічником в оформлення Ваші брів стане професійна кисть для брів. Найбільш часто для брів використовують кисть скошеної форми. За допомогою кисті для брів Ви зможете змоделювати брову, а також рівномірно заповнити форму. Не малу роль грає пружність таких кистей. Завдяки цьому кисть для брів добре прокрасіт брову і зробить чітку графічкую форму.

Допоміжними кистями є расчесочки і йоржі. Йорж акуратно прочешет брову, допоможе прибрати надлишки пігменту і вирівняти його шар. Гребінці добре розділять волоски брови, зроблять легкий масаж, зможуть видалити залишки хни, скрабіруют шкіру перед фарбуванням і видалять лущення. Всі види кистей для брів представлені в каталозі нашого магазину. Так само Ви можете купити кисть для брів через корзину сайту. Замовлення відправляються в будь-яку точку світу!

Вгору