0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Кисті для консілера і коректора

Консилер - це відмінний засіб, який допоможе приховати вашу втому і безсонні ночі, які відображаються на ділянки навколо очей. Але для того, що б цей продукт добре ліг на шкіру і не зробив область навколо очей суцільним плямою, вам необхідна професійна якісна пензлик для консілера. Це одна з небагатьох кистей, яка складається з синтетичних матеріалів. Бувають і натуральні кисті, які виготовляють найчастіше з соболя, але це рідкість.

Кисті для консілера виготовляють такої форми, що б вам було зручно маскувати таку маленьку область, як область навколо очей. Кисть для консілера повинна бути досить твердою, що б ви могли виправляти дрібні деталі шкіри навколо очей. Так само існують якісь коректори, які так само допоможуть приховати дрібні вади вашої шкіри.

Коректор практично не підходить для маскування синців під очима. Він більше призначений для замазування дрібних деталей вашого обличчя, наприклад, прищі. Кисть для коректора схожа з пензлем для консілера. Єдине, що їх відрізняє - це те, що у кисті для коректора повинен бути більш гострий кінчик, так як ця кисть призначена для дрібних деталей. Якщо вам це відміну здалося досить незначним, то ви помиляєтеся. Будь-який професійний візажист скаже вам про те, що не буває незначних деталей в такому виді мистецтва, як макіяж. Так, так, макіяж теж можна назвати своєрідним мистецтвом, адже візажист як художник створює різні образи. А де ви бачили поважаючого себе художника з поганими пензликами?

Що б уникнути казусів, таких, як ті, коли дівчина старанно маскувала всі недоліки шкіри, темні кола під очима, витратила на це багато часу, але через те, що кисть була поганої якості, їй так і не вдалося домогтися належного результату , вам варто купити качественнуюкість і не шкодувати на це грошей. Якщо вас бентежить, що вартість кисті для консілера і кисті для коректора вам буде не по кишені, то ми поспішаємо вас порадувати.

У нашому інтернет магазині ви знайдете продукцію різного роду, зокрема кисті для консілера і кисті для коректора, за цінами, які доступні кожній людині. Якість не змусить вас в собі засумніватися. Саме тому більшість українських візажистів купують необхідні прилади для своєї роботи в нашому магазині. Не варто економити на своєму зовнішньому вигляді, адже в сучасному світі, ніж приємніше і миліше ти на вигляд, тим краще ставлення оточуючих до тебе.

Вгору