0Порівняння товарів
Офійний сайт компанії WoBs
0
Мій кошик

Кисті для рум'ян і корекції

    Рум'яна доповнюють будь-який макіяж, вони допомагають зробити обличчя більш свіжим і сяючим. Але навіть найдорожчі і якісні рум'яна Ви не зможете рівномірно нанести без якісної кисті. В асортименті компанії WoBs більше 35 різних моделей кистей для рум'ян, корекції, нанесення бронзеров і хайлайтеров.

    Кисті для рум'ян виробляють як з натурального, так і з синтетичного ворсу. Кисті для рум'ян WoBs з ворсу кози м'які, але в той же час дуже пружні, добре набирають і віддають пігмент, прекрасно його розтушовують. Кисті для рум'ян з ворсу кози за рахунок хвилястого пористого волосся дають більш щільне рівномірне покриття. Кисті для рум'ян з ворсу поні трохи м'якше, ніж з кози, вони завдадуть рум'яна і хайлайтер більш тонким шаром. Кисті для рум'ян з єнота дуже м'які і в той же час щільні і пружні, добре впораються як з виразним скульптування особи так і з м'яким нанесенням рум'ян. Кисті для рум'ян з таклона від WoBs найм'якші і гладкі, вони призначені для нанесення кремових рум'ян і жирних вилицевих коректорів. Сухі продукти синтетичні кисті для рум'ян наносять тонким напівпрозорим шаром.

    Залежно від виду рум'ян, розрізняють кисть для кремових рум'ян, кисть для розсипчастих рум'ян, кисть для компактних рум'ян, кисть для рум'ян у вигляді кульок (метеоритів). Для нанесення кремових рум'ян і жирних вилицевих коректорів рекомендуємо використовувати кисть із синтетичного ворсу, для розсипчастих і компактних рум'ян краще використовувати кисть з натурального ворсу, для кулькових рум'ян - пухнасту широку пензлем з м'якого ворсу поні або єнота.

    Кисті для рум'ян WoBs в формі лопатки найбільш універсальні, вони ідеально завдадуть і рівномірно розподілять рум'яна на яблучка щік, кистями невеликого розміру зручно робити світло-тіньову корекцію особи. Кисть у формі свічки за рахунок невеликого розміру і форми відмінно підійде як для контурирования, так і для нанесення хайлайтера. Скошені кисті відмінно підійдуть для нанесення чітких ліній і їх легкої розтушовування, з їх допомогою корекція особи виходить яскравою і виразною.

    Професійні кисті для рум'ян WoBs Ви зможете придбати в нашому магазині. Серед великого асортименту різноманітних моделей з радістю допоможемо вибрати ідеальну для Вас кисть.

Вгору