Контурінг або скульптування сьогодні - це одна з найбільш популярна техніка макіяжу, навіть незважаючи на те, що пік моди на контурінг пройшов вже давно. Але все ж, ринок декоративної косметики пропонує просто величезна кількість коштів, Інтернет повний різних гайдів та інструкцій про те, що і куди наносити. І, звичайно ж, гріх не скористатися можливістю поекспериментувати і відкоригувати те, що в собі не подобається.
Насправді, головна претензія до контурінгу як правило, така, що він досить помітний. Особливо на піку моди можна було часто зустріти на вулиці дівчат з характерними темним іполосамі уздовж носа, а також на вилицях. І, по хорошому, активне скульптування виглядає більш-менш доречно тільки у вечірніх макіяжах або ж макіяжах для фотосесій. А на кожен день має сенс переглянути щільність засобів. І в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, як робити денний варіант контурирования.
Денний контурінг: що потрібно знати?
В першу чергу, важливо розуміти, що насиченість всіх коштів днем повинна бути дещо іншою. Вибирайте мінімально пігментовані засоби, буквально, напівпрозорі. Денний контурінг - це той самий випадок, коли додати набагато простіше, ніж зменшити.
Крім цього, розтушовування має бути набагато більше, ніж в "вечірніх" варіантах. І для цього дуже важливо обзавестися якісними кистями.
Кремовий скульптор або пудровий: який більш вдало підійде на кожен день?
У нинішньому косметичному різноманітті легко загубитися. Але для натурального ефекту не важливо, яка текстура буде у коректора, важливо тільки його кількість. Крім цього, кремовий коректор кремовому коректора - різниця. Просто вибирайте засіб відповідно до свого кольоротипу. Наприклад, якщо у вас - холодний цветотип і, при цьому, ви використовуєте теплий скульптор, то як би ви його ретельно НЕ розтушовувала, він все одно буде помітний. У зворотному випадку це правило також працює. Холодний скульптор на дівчатах теплих цветотіпах може виглядати неприємно сірим навіть при належній розтушовуванні.
Також важливо враховувати правильну техніку нанесення будь-яких контуріруются засобів. Перед нанесенням сухого коректора не забудьте напудритись, інакше можна отримати некрасиві плями і розводи прилип кошти, яке не захоче розтушовуватися. Наносите потроху, розтушовуйте, при необхідності додавайте. І обов'язково зупиняйтеся вчасно: це правило працює, мало не в будь-якому макіяжі.
У макіяжі на кожен день зовсім не обов'язково наносити скульптор всюди, де тільки можна. Виберіть те, що необхідно саме вам. Якщо хочеться зробити обличчя трохи стрункішою - нанесіть коректор тільки під вилиці, якщо необхідно зменшити ніс - пройдіться по його сторонам, якщо потрібно зменшити висоту чола - растушуйте скульптор тільки по верхній його частині. Головне правило: все, що затемнюється - стає візуально менше, йдучи таким чином в «тінь».
Підготуйте шкіру за допомогою крему або бази для макіяжу, потім нанесіть коректор, а зверху розподіліть тон. Тоді коректор буде непомітний неозброєним оком, але структуру особи він все ж змінить.
Для такого трюку підійде тільки кремовий коректор, і важливо добре розтушувати його до того, як ви завдасте тон, інакше смужки і плями будуть пробиватися навіть через тональний покриття.
Найважливіше в денному контурінге (в принципі, як і в будь-яких інших варіантах денного макіяжу) - це правильне освітлення. Обов'язково фарбуйте губи перед вікном, при природному світлі і, нарешті, перенесіть свою косметичку з ванною на столик або, хоча б, на підвіконня. "Наосліп" фарбуватися, якщо ви робите скульптування, категорично не можна. Дивіться на себе в дзеркало з усіх боків, так, як будуть бачити вас оточують. Після розтушовування - припудріть, і коректор залишиться на місці до тих пір, поки ви не змиєте макіяж. А ще, бажано робити такий макіяж навпаки трюмо - щоб добре бачити себе збоку і простежити за тим, щоб на щоках не залишалося смуг, в народі іменованих "паличками сникерса".
Якісні кисті для контурирования: де можна купити?
Якщо ви любите контурінг, то без якісних кистей вам точно не обійтися. Якщо ви віддаєте перевагу пудровие кошти, то беріть кисті з натурального ворсу, якщо кремові або рідкі - то обов'язково ті, що зроблені з синтетики. А якісні кисті з будь-яких матеріалів, самих різних форм і розмірів ви зможете без проблем знайти в асортименті інтернет-магазину Wobs - за найдоступнішими цінами!